Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Afiş Çalışmam.

recep er

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Efendim yorumlarınız çok önemli. Bu işi yapmak istiyorum ve sadece kendi kendime kendimi geliştirme imkanım var.
28872828.jpg

Benzer konular

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Efekt kullanımın iyi yalnız afiş olmamış. Afiş örneklerini incelemeni tavsiye ederim.

recep er

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederim efendim. yardmsız yaptıgım için hatalarımı düzeltmek zor da olsa yapıcam inşallah :)

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
devam et kervan yolda dizilir. bol bol örnekler incelemeli, video anlatımlı dersleri uygulayarak izlemelisin. ve daha yolun başındaysan şunları söylemeden geçemeyeceğim.
bu forumda bolca bulabileceğin temel tasarım ilkelerini benimsemelisin.
ve diğer konularda tecrubeli grafikerlerin eleştirilerini okumalı ne demek istediklerini anlayıp uygulamaya geçirmelisin. her çalışmanda bir kompozisyon olmalı, medern fontlarla çalışmalısın, renk olayını kavramalısın(kuler.com), mevzu program bilmekten ziyade ortaya bir ürün çıkarmak, dolayısı ile her çalışma için karakalem bir eskiz çalışman olmalı, uygulama kolay google'ye sor öğren. yani eğer kendim gelişecen diyorsan sana nacizane birkaç tavsiye genel hatlarıyla.

afiş çalışman için şu söylenebilir.
duygularını iyi yansıtmışsın herşeyi açıklıyor ama afiş denebilecek bir çalışma olmamış.
bu arada filistin şehir değil ülke!

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
Kolay gelsin sevgili kardeşim. Ellerine sağlık afiş için. Muhtemelen sende afişine baktığında kendini biraz daha geliştirmen konusunda bir fikre sahipsindir.

Alttaki siyah boşluk afişin o bölümünü çok ölü göstermiş. Font güzel ama kırmızı çok fazla buradayım diyor çok göze batıyor. Birde sadece yetim şehir Filistin yavan olmuş gibi Küçük ama anlamlı cümlelerle beslemen gerektiğini düşünüyorum.

İyi çalışmalar.

recep er

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tesekkür ederim efendim tek basıma da olsa bir şeyler yapmaya çalışacagım inşallah daha güzel örneklerle yorumlarınızı bekleyecegim efendim :)