Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk afiş çalışmam

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öncelikle ilk defa bir afiş çalışması yapıyorum afiş konusunda tecrübesizim bunuda bir üniversite öğrensine ödevi için hazırladım FOTOKOPİ `ye HAYIR adı altında üniversitelerde öğrenci arkadaşlar birbirlerinden fotokopi çekerler genelde kitap almak yerine ve bunu proteste için bir ödev için yapmış olduğum çalışma ve siz ustalara sunuyorum eşssiz yorumlarını bekliyorum

Benzer konular

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
olmamış desem alınırmısın fotokopi kitab öldürür yazı karakteri , altındaki gölgeler, altta clipart olarak koydugun kitaplar hiç uyum sağlamamış aynı şekilde zemindeki vektörler konuya uygun değil kağıt olarak koyduğun çizimleri neyi ifade ettiğini çözemedim.. şahsi fikirlerim bunlar..;)

macosxp

🌱Yeni Üye🌱
çok yol var önünde hemde çok yol... ama yinede başlamak bitirmenin yarısıdır...

bluxdesigner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bluxdesigner.com
gölgeleri çok uzağa almışsın ve ayrı yazı gibi duruyor o sloganın olduğu biri bordo biri kırmızı
aşağıdaki karman çorman şeylerin ne olduğunu hala çözemedim :)

vilareal_sanfran

🌱Yeni Üye🌱
Bence type icinde kullandigin drop shadowlari kaldir. Asla kullanilmamasi gereken seyler onlar. Bir de 'Fotokopi Kitabi Oldurur" konusunu isliyorsan illa ki fotokopi makinasi image kullanman gerekmiyor. Biraz daha yaratici olup baska bir image denersen daha ilginc olabilir. Ayrica poster icin kullankarinin yerine daha bir cok element yerlestirebilrsin. Bence o clip art'a benzeyen kitaplardan bir an once kurtul. Posterde cok cig durmus. Cok daha derin dusunmeli ve butun bu problemleri cozmelisin. Bunun yaninda yine de ilk poster calismasi icin hicte fena degil. Biraz daha zaman ayirirsan hos bi sey yapabilirsin ;-)

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınız için çok teşekkürler söylenenleri dikkate alıyorum dediğim gibi ilk çalışmam ve ilk başlangıç için azda olsa fena değil herkese tşk ederim

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
bide fotokopiyi ben üniversitede çok kullanıyorum vallahi.korsan deil bu maddiyat meselesi bence :D kitaplar öyle pahalıki almaktan sa fotokopi daha ii.neyse laf uzadı.biraz daha çalış üstünde

bloke

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazı ve gölgeler abartı cnm bee bırazdaha estetık calısmalısın :S:)

kirpi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hepsini anladımda o adamın yarısı nerde neden öle küt die kesilmiş artı havada asılı kalmışlar makineyle beraber ama yılma bence çalışmaya devam et

warwin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yazıdaki gölgeyi kaldır.Kitaplar aşağıda çok sanal kalmış.Üstteki fotokopi resmi gerçek alttaki kitaplar çizim bir uyumsuzluk seziyorum.Fotokopiden çıkan kağıtlar küçük kalmış.Tam bir kağıt izlenimi vermiyor.Ortaya yakın diyebileceğim el işaretli slogan da diğer objele uymamış.Bütün bu anlattıklarım üç farklı objenin bir kompozisyonda uyumsuzluk içinde bulunmasından ibaret.Ama çalışarak ve tekrar tekrar tasarımıns bakarak düşünürsen inanki daha iyi şeyler ortaya çıkacağına inanıyorum.

sphere

🌱Yeni Üye🌱
belirli bir konunun olduğunu zannetmiyorum :D

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
alttaki böcekmi çiçekmi ne onlar gereksiz olmuş dostum

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk çalışmaya göre gayet güzeel:)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑