Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk çalışmam yorum lütfen

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
dergtasarimre3.jpg

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
uzaktan gayet güzel görünüyor... sadece kimi yazı ve görseller kesime çok yakın... umarım sorun olmaz giyotin aşamasında..

unsal70

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet fena değil ama kesime çok yakın olmuş. giyotinde kesin sorun çıkacaktır.

ibozo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar haklı yazılar giyotinde uçabilir ama tasarım açısından bir özgünlüğü yok sanki klişeleşmiş gibi aynı tarz ve aynı renkler çalışılmış valla ne yalan söyleyeyim ilk gördüğümde hansla helganın tekno marketinin reklamı sandım unutmadan ep nin yeşilini de sık kullanmışsın bu ister istemez bilinçaltında bonus cardı çağrıştırıyor yapı kredi kaybolmuş arada kolay gelsin :)

missbrown

🌱Yeni Üye🌱
kesime yakın olmuş giyotinde mutlaka pürüz çıkacaktırrenklerin kontrası da uygun değil. dengeleme de yapamamışsın ama yine de ilk çalışma için gayet ii

ZELALIM

🌱Yeni Üye🌱
Ikl Calisma Olarak Iyi Ama Biraz Karman Corman Olmus Sanki

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
düz zemin kullanmışsın farklı bir zeminde daha güzel gözükeceğini düşünüyorum, bir de yerleşimi çok dağınık yapmışsın hangisini ön plana çıkarmak istediğini anlayamadım ama uğraşmışsın emeğine sağlık diyorum

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk çalışma olarak bence ii ama renklerde biraz sorun var yazılarda çok boğuşuk yapmışsın biraz sade bırak zaten git gide gelişirsin.ii çalışmlaar

passione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tanittigin esyalarin uzerine cok yuklenmissin esyayi kapamis yazilara biraz daha dikkat etmeni tavsiye ediyorum ii calismalar ilk olmasina karsin gayet iyi:)

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
uzaktan detaylar fazla görünmüyor onun için birşey diyemiycem dergi reklamımı bu?

setire

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu firmanın kendi renkleri arkadaşlar, aynı zamanda gazete ilanı hazırlamıssın sanırım..Değerli arkadaşların yorumlarına katılıyorum. Eğer matbu evrak düşünülüyorsa (afiş vb) kesim için dikkat et..

Sağlıcakla kalın...

aliasker0429

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar haklı yazılar giyotinde uçabilir ama tasarım açısından bir özgünlüğü yok sanki klişeleşmiş gibi aynı tarz ve aynı renkler çalışılmış valla ne yalan söyleyeyim ilk gördüğümde hansla helganın tekno marketinin reklamı sandım unutmadan ep nin yeşilini de sık kullanmışsın bu ister istemez bilinçaltında bonus cardı çağrıştırıyor yapı kredi kaybolmuş arada kolay gelsin :)

kesinlikle doğru ama bu tür işlerde hep böyle...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk çalışmaya göre gayet başarılı...arkadaşlar belirtmiş bende bidaha yazmim...kolay gelsin...