Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

imaj salon kuaför ve güzellik merkezi

ozlemgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
majjjlogolarrd5.jpg

Daha önceden yapmış olduğum ve basılan çalışmanın öncelikle logo eskizlerini
sizinle paylaşmak istedim,önümüzdeki günlerde bu firmaya yapmış olduğum diğer çalışmaları da sizlerle paylaşıcam...Yorumlarınızı bekliyorum :)

Benzer konular

freediz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle emeğine sağlık tatlım :) alt kısımda 1. logon benim favorim. Çalışmalarınıda en yakın zamanda arkadaşlarla paylaşırsan süper olucak :) Başarılarının devamını diliyorum :kiss1:

ozlemgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Saol canım,bakıpta yorum yazmaya vakit ayırdığın için...:angel:
İlgine tşk ederim...:kiss1:

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
banada 4. çalışmanın 1.si hoş göründü gayet, bu logonun eskiz çalışması demişsin, birde uygulanmış halini, belki renklisini falan görebilirsek daha güzel olacaktır eminim. Kolay Gelsin.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
majjjlogolarrd5.jpg

Daha önceden yapmış olduğum ve basılan çalışmanın öncelikle logo eskizlerini
sizinle paylaşmak istedim,önümüzdeki günlerde bu firmaya yapmış olduğum diğer çalışmaları da sizlerle paylaşıcam...Yorumlarınızı bekliyorum :)

bu çalışmanın bitmiş halini görmemiz mümkünmü renklerini merak ediyorum zeminde ne renk kullandınız önemli

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende 4-1 i derim güzel olmuş emeğe saygı

ozlemgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
banada 4. çalışmanın 1.si hoş göründü gayet, bu logonun eskiz çalışması demişsin, birde uygulanmış halini, belki renklisini falan görebilirsek daha güzel olacaktır eminim. Kolay Gelsin.

Yorumunuz için teşekkürler,eklemiş olduğum çalışmalar logo eskisleridir,renk alternatifi yoktur.müşterinin özel isteği doğrultusunda sadece zemine renk verilmiştir,logoya laminasyon olarak gümüş sıcak yaldız uygulanmıştır.
Bu çalışmanın en son halinin fotoğraflarını en kısa zamanda sizlerle paylaşıcam.

bu çalışmanın bitmiş halini görmemiz mümkünmü renklerini merak ediyorum zeminde ne renk kullandınız önemli

Yorumunuz için teşekkürler, tabiiki mümkün en kısa zamanda sizlerle :)

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

ozlemgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Yorumunuz için teşekkürler,eklemiş olduğum çalışmalar logo eskizleridir,renk alternatifi yoktur.müşterinin özel isteği doğrultusunda sadece zemine renk verilmiştir,logoya laminasyon olarak gümüş sıcak yaldız uygulanmıştır.
Bu çalışmanın en son halinin fotoğraflarını en kısa zamanda sizlerle paylaşıcam.

Yorumunuz için teşekkürler, tabiiki mümkün en kısa zamanda sizlerle :)

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

ozlemgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bilgisayarım hata verdiği için iki defa cevapları yüklemiş bulundum :sadsmile:

resimsonwj1.jpg

şimdi eklemiş olduğum çalışmaların konu başlığına uygun olmadığını biliyorum fakat ilk gönderdiğim logo tasarımını birde basılmış ve tüm teknikler uygulanmış bir şekilde görün istedim... (dediğim gibi renk seçimi tamamiyle müşteriye aittir)
şimdiden teşekkürler...