Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbul Çankırı Gençlik Derneği Yeni Logo Yardım!

jmsjns

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar,

İstanbul Çankırı Gençlik Derneği için yeni bir logo arayışındayız.

Eski Logomuz AŞağıdaki Gibidir. Aşağıdaki logomuz Derneğimizi Temsil Etmediğini düşünmekteyiz.

O yüzden dolayı yeni logo tasarlamak istiyoruz.Bizlere bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz.

Çok Teşekkürler,

logodaz.jpg

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Derneğiniz için logo tasarlanmasını mı istiyorsunuz? Eğer öyleyle konunuz yanlış yerde açılmış.Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Grafik tasarım işleri için fiyat teklifi:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
  • Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
  • Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
  • Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
  • Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.

Rıdvan KAYAHAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.erkaytasarim.com
Logonun üzerinde biraz daha görsellik kazandırıcı çalışma yapmalısın. Bide bölesine birbirine ayrık vede kopuk bi görüntü meseleyi izah edemiyıo. Konuyu anlatmıo. Yane istediin görüntüyü weremezsin.
Başarılar genede

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Logonun üzerinde biraz daha görsellik kazandırıcı çalışma yapmalısın. Bide bölesine birbirine ayrık vede kopuk bi görüntü meseleyi izah edemiyıo. Konuyu anlatmıo. Yane istediin görüntüyü weremezsin.
Başarılar genede

Onlarda beğenmedikleri için değiştirmeyi düşünüyorlarmış zaten..Yukarıdaki yazıyı okudunuz mu?

tango-mm

🌟Usta Tasarımcı🌟
Başarılar genede

Sevgili kardeşim,
Lütfen Türkçe yazarken güzelim Türkçemizi bozmamaya özen gösteriniz
Teşekkür ederim

Rıdvan KAYAHAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.erkaytasarim.com
Onlarda beğenmedikleri için değiştirmeyi düşünüyorlarmış zaten..Yukarıdaki yazıyı okudunuz mu?
Okudum tabikide. Hatta bu konuyla ilgili bir müddet msn aracılığıyla görüştüm bile. Ama arkadaş eğer logo tasarımı istemişse ben ona göre cevap vermemişsem zaten konu yanlış yere açılmış demektir. Onun içinben normal şartlarda olması gerektiği gibi yapıyorum. Yani olumlu yönde eleştiriyorumç
Sevgili kardeşim,
Lütfen Türkçe yazarken güzelim Türkçemizi bozmamaya özen gösteriniz
Teşekkür ederim

Haklısın kardeşim. Daha dikkatli olacağım inşallah. Teşekkürler