Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstek: Tarfik Yol Levhası Polis Yıldızı Logosu

star_66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar trafik polisi işareti lazım yol boylarına yön işareti olarak konan sadece yıldız daire içinde şimdiden teşkkürler

Benzer konular

salih_kent

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Konu içerisinde maalesef Türkçe'nin kötü kullanımına bir nebze alıştık. Hiç olmazsa konu başlıklarında biraz daha özen göstersek iyi olmaz mı? "Loğo" nedir ya?

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı
edit.gif
butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

Birkez olmak üzere başlığınızı düzeltim, Tekrarı halinde konunuz silinecektir.. Ayrıca İsteklerinizi nereye açtığınıza dikkat edin. Konu uygun yere taşındı.