Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

[İSTEK] Ülke bayrakları nasıl eskitilir?

Temtation

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar Photoshop'ta bir bayrağı aşağıdaki gibi nasıl eskitebiliriz yardım eder misiniz lütfen?

bdr2x.jpg

veya böyle:

American-Flag.jpg

yada böyle:

Turkey_Grunge_Flag_by_HGurcan.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Google da texture diye aratın, kullanacağınız textureyi bulun ve bayrağın ön tarafına yerleştirin. Daha sonra katman seçeneklerinden blend leri karıştırın. Sanırım overlay(yer paylaşımı) bu iş için uygun olur. İstediğinize yakın bir sonuç aldıktan sonra opacity(saydamlık) ayarınıda yaptıkdan sonra iş tamamdır.

Temtation

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım sağ ol ama böyle bir şey oldu:

DGQWk.png

ve böyle bir şey:

bf7bx.png

istediğim gibi olmadı açıkçası. Resimli anlatacak olan yada bana texture verecek olan olmadı daha farklı bir yol bilen var mı? Eğer biliyorsanız terimleri Türkçe anlatın çünkü Photoshop'um Türkçe.

zeyn0

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Google da texture diye aratın, kullanacağınız textureyi bulun ve bayrağın ön tarafına yerleştirin. Daha sonra katman seçeneklerinden blend leri karıştırın. Sanırım overlay(yer paylaşımı) bu iş için uygun olur. İstediğinize yakın bir sonuç aldıktan sonra opacity(saydamlık) ayarınıda yaptıkdan sonra iş tamamdır.

Evet Böyle Ayarlanıyor Arkadaş Katılıyorum

ve Böyle Yapmak İstiyorsan
XQIV.jpg

Attıgın Textureyi Linear Light Yap

Ondan Sonra İse Opacity'i Ayarla

Filter>Render>Lighten Effects'e Gir Spotlight'day Orayı Omni Yap Ayyıldız'ın Oraya Getir Yuvalarlagı Ve Köşelerden Tutup Ayyıldızı İçine alacak Kadar Küçült ..

Son düzenleme:

Temtation

🌱Yeni Üye🌱
Azda olsa bir şeyler buldum dediğin şey Toz ve Çizikler galiba? benimki Türkçe Filtreden sonrasını bulamadım bi' yardımcı olur musun?