Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karadeniz Kereste Broşür

BanazOfset

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar. Karadeniz kereste ve mobilya için hazırlamış olduğum kampanya broşürünü yorumlarınıza bırakıyorum.. İyi çalışmalar herkese kolay gelsin.

Benzer konular

mhmt şhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
kırmızının içindeki çizgiselleri daha değişik desenler kullansan ii olur yandaki fotolar kırmızılarını farklı bir renk kullansan birde bir yada ikitanesini farklı ebat daha büyük gibi

emeğine sağlık...

BanazOfset

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler yorumun için değerlendirmeye alacağım

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
müşteri gibi düşünürsek resimler çok küçük yazılar küçük kampanyam iyi bir şekilde öne çıkarılmamış.. ? Grafik olarak bakarsak müşteri haklı.. Yolda el ilanı dağıtıldığında 3 saniyeden fazla bakmadan atarsın. Atmamaları için kampanyayı yansıtman lazım ki gerisini okumak için ilanı elinde tutsun. iyi çalışmalar

BanazOfset

🏅Acemi Tasarımcı🏅
müşteri gibi düşünürsek resimler çok küçük yazılar küçük kampanyam iyi bir şekilde öne çıkarılmamış.. ? Grafik olarak bakarsak müşteri haklı.. Yolda el ilanı dağıtıldığında 3 saniyeden fazla bakmadan atarsın. Atmamaları için kampanyayı yansıtman lazım ki gerisini okumak için ilanı elinde tutsun. iyi çalışmalar

kağıdın a4 olduğunu düşünürsek 20 punto yazılar küçük kalır mı dersin ? kafam bulandı iyice de bende sapıttım açıkcası şöyle bi örnek daha çıktı

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
:) yahu arkadaşım 20 punto küçük demedim. Sadece kendinden örnek al sana verilen el ilanlarını ne yapıyorsun? Şahsen ben ilk anda görüntüyü beğenmezsem atıyorum :) banka vs gibi firmaların broşürlerini incelersen bana hak vereceksin. Çünkü o broşürlerde okurken zorlanman için büyük yazılmaz. Göz çıkartırcasına kampanyamı gör dercesine dikkat çekmek için yapılır. Fikir vermek adına konuşuyorum sadece 12 taksitle evinizi yeniliyoruz vb. gibi bi sloganla ilanı ellerinde tutmaları için insanları meraklandırabilirsin.

BanazOfset

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) yahu arkadaşım 20 punto küçük demedim. Sadece kendinden örnek al sana verilen el ilanlarını ne yapıyorsun? Şahsen ben ilk anda görüntüyü beğenmezsem atıyorum :) banka vs gibi firmaların broşürlerini incelersen bana hak vereceksin. Çünkü o broşürlerde okurken zorlanman için büyük yazılmaz. Göz çıkartırcasına kampanyamı gör dercesine dikkat çekmek için yapılır. Fikir vermek adına konuşuyorum sadece 12 taksitle evinizi yeniliyoruz vb. gibi bi sloganla ilanı ellerinde tutmaları için insanları meraklandırabilirsin.

Dedim ya kafa durdu diye kardeşim :) kusuruma bakma ben yanlış anladım seni :angel:

BanazOfset

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Galiba seni anladım kardeşim :)teşekkürler fikir için allah razı olsun

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
ne demek görevimiz :)