Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kart Vizit Çalışması

akinwebtasarim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar Kendime Ait Bir Kart Vizit Çalışmam.Yorumlarınızı Bekliyorum.

kartvizit1ey6qq5.jpg

Benzer konular

pskhe

🌱Yeni Üye🌱
iyi bir çalışma ama küçük yazılarda daha koyu renkler kullansan daha okunaklı olur bence.emeğine sağlık.

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kartvizit çalışmanızı afiş bölümüne yüklemişsiniz... Lütfen konuyu nereye açacağınıza dikkat edin.

escape_lea

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Renkler kötü olmuş , biraz daha net renkler kullanırsan daha hoş olabilir, ayrıca yazılardaki ve dikdörtgendeki gölge olmamıiş.
Daha iyi çalışmalar yapabilirsin.
yinede emeğine saglık.

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
mrb. siteye ilk yorumum burdan başlıyayım site geneline bakıyomda sitede pek tasarım göremiyom. yapılan kart vizitte çok kötü..

tepeb

🌱Yeni Üye🌱
Renkler olmamış, yukardaki akın web tasarım hizmetleri fontu çok büyük, portal kurulumu ve yazılımı zor okunuyor birde isimde kullandığın font daha anlaşılır olmalı.

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
alttaki fon acık yazılar beyaz hic olmamıs bu kadar acık renkler kullanıp bide kenardaki o siyah kare logo sanırım direk göze carpıyor kullandığın efeklerde hos olmamıs

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
En guzel yorum burda bence cunku baska birsey yok...

insanlar buraya calısmalarındaki eksiklikleri ,göremedigi ufak ayrıntıları görmekte yardım amaclı gönderiyorlar rencide edici elestiriler hos degil arkadaslar .yapıcı olmak kırıcı olmaktan daha zordur ama önemli olan zoru basarmak degilmi ?

shylaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkler kötü olmuş,yazılar okunmuyo.

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
ne renk uyumu var ne de göz alıcı bi tasarım
üstünde tasarımcı kelimesi geçen bi kartvizitin diğerlerinden bi farkı olmalı
ben bana böyle bi kartvizit uzatan bi web tasarımcısına iş veremem kesinlikle
gerisini sen yorumla artık

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım bir tipografi diye bişey var bence hiç bir uygunluk yok orda kartvizitin sahibin adı neden küçük 8x5 kartviztlerde 7 punt adrese 12 punt isme yap çünkü kartvizit küçük bir çalışma ama en zor çalışmalardandır. önemli olan logo ve adres telefon isimi 5 cm düzenliceksin onun için büyüklük küçüklük önemlidir iyi çalışmalar

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
sanırım çalışmanı ps de yapmışsın.kartviziti freehand gibi vektörel bir programda yapmanı tavsiye ederim.ayrıca yazıları illa ki beyaz kullanacaksan mavininin tonunu koyultmanı ve yazılara efekt vermekten kaçınmanı öneriyorum.8*5 cm ebadında çalışabilirsin.Kesim payı için fazladan en az 2 şer mm kenar payı bırakarak (8,4*5,4 gibi),fontlar 8 puntodan büyük olmayacak şekilde ve en önemlisi okunaklı fontlar seçerek çalışmalar yapmayı denersen çok daha başarılı olursun.yazıları hizalarken kenarlardan 5mm bırakacak şekilde hizalaman kartvizitin en önemli unsurlarındandır.iyi çalışmalar...

akinwebtasarim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kendime Ait Kartvizit Çalışmam

Yorumlarınızı Bekliyorum.

kartvizitls7pt4.gif

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Kardeş Kusura bakma Ama Tek Kelime İle "kötü"
resim koymuşsun hiç yakışmamış yazılar hiç okunmuyor, çok kalabalık, gölgeler kötü, tek renk yapmışsın oda kötü, alttaki yazı ve logo kesime çok yakın yani bence komple baştan yapmanı tavsiye ederim yinede eline sağlık uğraşmışsın ve bizlerle paylaşmışsın ;)

sedhat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kardeş Kusura bakma Ama Tek Kelime İle "kötü"
resim koymuşsun hiç yakışmamış yazılar hiç okunmuyor, çok kalabalık, gölgeler kötü, tek renk yapmışsın oda kötü, alttaki yazı ve logo kesime çok yakın yani bence komple baştan yapmanı tavsiye ederim yinede eline sağlık uğraşmışsın ve bizlerle paylaşmışsın ;)

valla bende hiç ama hiç beğenmedim nedense çalışmalarınızda hep mavi üzerine çalışıyorsunuz.Ayrıca resminiz hiç iyi olmamış kartvizitte.Ayrıca arkadaşım sen galiba durmadan kendine kartvizit mi yapıyorsun.Bence çok çalışman lazım çokkk.Emek verdin ona saygım sonsuz

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
bencede kötü sanki kartvizit tasarlamış fazla önemsememiş:S