Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kartvizit Saadet Nikah Salonu

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınıza ihtiyazım var

nikahij3.png

erdemis
üstat çok pembe, çok yorucu bir kartvizit olmuş, ilk etapta o güller ve yıldızlar olmasa diye düşündüm.. renkte gradient yerine belki düz olur ve biraz daha kirli bi pembe olur, "Saadet Nikah Salonu" üstte ve daha hoş bir fontla yazılırsa neden olmasın..

sağoldostum

Son düzenleme:

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
üstat çok pembe, çok yorucu bir kartvizit olmuş, ilk etapta o güller ve yıldızlar olmasa diye düşündüm.. renkte gradient yerine belki düz olur ve biraz daha kirli bi pembe olur, "Saadet Nikah Salonu" üstte ve daha hoş bir fontla yazılırsa neden olmasın..

D

Devran ÇEKMEN

Guest
çok abartılı renklerde kötü göstermiş aslında.. üzerinde biraz çalışılabilir..

eylem_trk

🌱Yeni Üye🌱
renkler çok abartılı duruyor ve kartın gösterişini yok ediyor güller çok soluk kalmış saadet nikah salonu yazısının fontu değişirse daha iyi bir görünün kazanır gibime geliyor...

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
pembe olmamışşş..
hele bi düğün salonu için..
kırmızı olabilrdi etkileyici,mavi olabilir rahatlatıcı.....
ama pembe ye bi anlam veremedim.
Yazı karakterinde gözü hoş gelmiyor.
Farklı çalışmalar denemelisin.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
bence yıldızı ve çiçekleri kaldır zeminde düz beyaz kullan saadet nikah salonu fontunu biraz daha yukarı al ve fontu istersen pembe yap yada kırmızı.illlaki zeminde renk istiyorm dersn daha açık pembe yada kırmızı kullan.

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
renk seçimi çok kötü, çiceklerde orantısız bi büyüme yada küçültme yapmışsın yassı duruyo kalpte cukurlar var sanki o rengin üstünede siyahla o yazı olmamış baya değişiklik yapman lazım yıldız kalp çicek bence eleme yap birini kullan beyaz zeminde çicekler güze durabilir...emeğine sağlık