Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit Sunumu - Mock-up

Smyrnamed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kartvizit sunumlarımı daha şık gösterecek, tasarımımı yerleştirip sunum yapabileceğim bir görsel ya da program arıyorum arkadaşlar. Yardımlarınızı bekliyorum.

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Seçenekleriniz arasında:

* Çalışmanızı JPG haline getirip Photoshop'ta Filter > Lens Correction kullanarak istemiş olduğunuz sunumu yapabilmeniz mümkün.

* Photoshop Mock-up kullanarak hazır olan çalışmalarınızı yine hazır ve üzerinde değişiklik yapabileceğiniz şekilde sunum yapabilmeniz mümkün.

* Photoshop Action kullanarak, hazır bir action üzerinden çalışmanızı sunuma hazırlamanız mümkün.

Seçimler size kalmış. Hazır bir script kullarakta, sunumu baştan sona sizde hazırlayarak sonuca ulaşabilirsiniz.

Smyrnamed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tamam da bana lazım olan boş görsel zaten.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tamam da bana lazım olan boş görsel zaten.

Söylediğim şeyler ne çıkardığınızı anlamadım. Ama yazdıklarım ile şu örneği yapabilirsiniz.

ju0vz.jpg

mecityilmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Söylediğim şeyler ne çıkardığınızı anlamadım. Ama yazdıklarım ile şu örneği yapabilirsiniz.

Photoshop Mock-up dediğiniz olayı biraz açmanız mümkünmüdür nasıl yapılır hakkında bi bilgi verebilir misinz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Photoshop Mock-up dediğiniz olayı biraz açmanız mümkünmüdür nasıl yapılır hakkında bi bilgi verebilir misinz ?

Aslında uygulama gayet basittir. Hazır olan bir şablon üzerinde zemin ve uygulama üzerinde yapılan değişikliklerdir.

Misal olarak bir mock up uygulamasını ele alırsak:

Hali hazırda çıkan layer panelinizde değişiklik yapabileceğiniz tüm layerlar açık durumda gelecektir. Değişiklik yapacağınız kısımları layer üzerinde sağ klik > Edit Contents ile hemen yapabilir ve uygulamanızı bir kaç dakikada güzel bir sunum haline getirebilirsiniz.

ju5br.jpg

ju5dg.jpg

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
peki bu mock up paneli nereden çıkıyor yani photoshop içinde varmı yoksa ayrı bir program mı yoksa uygulamaya verilen ad mı ?

Photoshop'un hazır olarak indirebiliceğiniz dökümanlarındandır. Zaten PSD belgesi olarak bulunur. Siz sadece dosyayı open ile açar içindekileri değiştirirsiniz.

CrooK

🌱Yeni Üye🌱
Kartvizit sunumlarımı daha şık gösterecek, tasarımımı yerleştirip sunum yapabileceğim bir görsel ya da program arıyorum arkadaşlar. Yardımlarınızı bekliyorum.

aynısını bende arıyorum yaa... herkes bu şekilde sunum yapıyo.. sitede bir çok bilen olduğuna eminim bu konuyu yardımlarınızı bekliyoruz.. tşekkürler

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
aynısını bende arıyorum yaa... herkes bu şekilde sunum yapıyo.. sitede bir çok bilen olduğuna eminim bu konuyu yardımlarınızı bekliyoruz.. tşekkürler

Konunun devamını okudunuz umarım?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bilen arkadaşlar ne kadarda yardımcı olmuşlar insan bir kaynak eklebilirdi.

Ölen insanlık adına konuşuyorum : ''Google amcadan mock-up diye bulup indirdiklerinizin tamamını bu şekilde kullanabiliyorsunuz. Kaynak eklenebilirdi elbet ama alternatifleri çok var. ''