Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Katre Zeytinyağı Ambalaj Tasarımı

byzed

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zulfikarfidanci.com
Demirkale Katre markası için 5lt teneke ambalaj tasarımı ve yeni yerli üretim 1lt Bertolli cam şişeye etiket uygulaması.
Logo tasarımı, teneke ve şişe ambalaj illustrasyonları da bana ait.

Şişe de şeffaf etiket kullanarak zeytin formunun, sızan yağ damlasının ve zeytinyağı yazısının rengini şişedeki yağdan almasını sağladım.
Logo nun altındaki yağ damlaları ve litre ifadesi de aynı şekilde şişedeki yağı gösteriyor.

"Tasarım Zülfikar Fidancı koleksiyonundan"

İlginiz için teşekkür ederim :smile:

cesar5x

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışmalarınız çok başarılı tebrik ederim. 5 litrelik teneke etiketi tenekeyemi basılacak yoksa kağıda basılıp yapıştırılacak mı. Eğer kağıda basılacaksa uygulamada sorunlar çıkabilir.
kolay gelsin.

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Çok güzel bir çalışma olmuş. Acaba olmasa mı dediğin tek şey, tenekenin kenarından sızan yağ. Pek sevilen bir durum değildir çünkü :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Demikale katre logosunun altındaki damlalar gereksiz bence, elinize sağlık yine başarılı bir çalışma olmuş.
Eski çalışmalardan farklı bu kez biraz daha sade çalışmısşınız.

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
emeğinize sağlık bende arakadşlar gibi yağın sızması ve damla şekline takıldım onlarsız daha hoş olur inşallah ;) tasarımına sağlık

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
muhteşem bir çalışma, eleştirilecek bir yanı yok, emeğinize sağlık...

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Herzaman ki gibi yine çok güzel ve başarılı bir çalışma olmuş elinize sağlık

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Önceki çalışmalarınıza nazaran daha sade ve minimalist olmuş bu.
Sadeliği seven biri olarak çok beğendim. Beyazın ağırlığını zeytinyağ ambalajlarında görmeye alışkın değiliz pek. Organik ve saf bir hava katmış bu durum da.
Tek dikkatimi çeken tenek kutunun yan yüzündeki zeytinyağı yazısının rengi. Ön yüzden ve şişedekinden farklı, Acaba neden?
Elinize sağlık.

suzani

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok hoş olmuş ellerinize sağlık

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Şişe tasarımını çok çok beğendim.Tek gözüme batan logonun altındaki iki adet yağ damlası.Gelişigüzel konmuş gibi duruyorlar.
İllüstrasyonlar çok başarılı.Renkler ve damla için yağın kendisinin kullanılma fikride çok başarılı.Tebrik ediyorum.

byzed

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zulfikarfidanci.com
Çalışmalarınız çok başarılı tebrik ederim. 5 litrelik teneke etiketi tenekeyemi basılacak yoksa kağıda basılıp yapıştırılacak mı. Eğer kağıda basılacaksa uygulamada sorunlar çıkabilir.
kolay gelsin.

Beğeniniz için çok teşekkür ederim. Tenekeye etiket uygulaması yapılmadan direk üzerine baskı olacak. Baskı ve uygulama açısından sanırım sorunsuz bir çalışmadır diye düşünüyorum.

byzed

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zulfikarfidanci.com
Çok güzel bir çalışma olmuş. Acaba olmasa mı dediğin tek şey, tenekenin kenarından sızan yağ. Pek sevilen bir durum değildir çünkü :)

Gerçekte tenekeden yağ sızması hakikaten hoş karşılanabilir bir durum değil. Raf duruşunda görsel olarak negatif etki yaratıp sonra bunun yanıltmaca bir efekt olduğu düşüncesi hoş bir espri olacaktır... en azından ben böyle yanılgıları sempatik bulup ürünü satın alarak tepkimi taktir ile ifade eden biriyim. İnşallah yanılmıyorumdur :smile:
Tabi birkaç deneme ile test edilmiş bir sonuç olduğu için de içimde bir güvende yok değil hani :wink:
Beğenin ve eleştirin için çok teşekkür ederim.

kelebek_fly

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bencede yalın sade saf ve hoş söylenecek söz yok kenardan sızan yağ damlası ve aşağıdki iki damla çıkarsa daha güzel olur anki bende çok beğendim şişe tasarımını filan ellerinize sağlık emeğe sonsuz saygı :)

byzed

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zulfikarfidanci.com
Önceki çalışmalarınıza nazaran daha sade ve minimalist olmuş bu.
Sadeliği seven biri olarak çok beğendim. Beyazın ağırlığını zeytinyağ ambalajlarında görmeye alışkın değiliz pek. Organik ve saf bir hava katmış bu durum da.
Tek dikkatimi çeken tenek kutunun yan yüzündeki zeytinyağı yazısının rengi. Ön yüzden ve şişedekinden farklı, Acaba neden?
Elinize sağlık.

Yan yüzdeki renk farklılığı bir sonraki varyasyona hazırlık. Sanırım nihai olarak bu renk sabit kalacak diye düşünüyorum. Beğenin için teşekkür ederim :smile:

cesar5x

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Beğeniniz için çok teşekkür ederim. Tenekeye etiket uygulaması yapılmadan direk üzerine baskı olacak. Baskı ve uygulama açısından sanırım sorunsuz bir çalışmadır diye düşünüyorum.

Tenekeye direk basılacaksa çok iyi bir çalışma olur. Tekrar tebrik ederim.

byzed

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zulfikarfidanci.com

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
emeğinize sağlık sizi yakından takip ediyorum zülfikar bey,

byzed

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zulfikarfidanci.com
Şişe tasarımını çok çok beğendim.Tek gözüme batan logonun altındaki iki adet yağ damlası.Gelişigüzel konmuş gibi duruyorlar.
İllüstrasyonlar çok başarılı.Renkler ve damla için yağın kendisinin kullanılma fikride çok başarılı.Tebrik ediyorum.

Özellikle o iki damlanın ezoterik bir anlamı var, oradan kaldırdığımda da büyük bir boşluk oluşuyor. Faklı objeler denedim ama hiç bir şey o iki damla kadar sağlıklı bir görsel vermedi. Yukarıdaki zeytin formunda oluşan renk lekesinin altta bir yansıması olmak durumunda kalıyor. Yani aşağısı küçükte olsa bir leke arıyor. Beğenin ve titiz yorumun için çok teşekkür ederim.

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Evet anlam bakımından düşünürsek mantıklı bir yaklaşım.Damlayan birşeyin yerde iz bırakması gerekir.Bilemiyorum ilk bakışta göz onu orada istemiyor ama düşününce yaklaşımınız doğru.Sonuç olarak başarılı bir çalışma, bizlerede örnek alıp eleştirmesi kalıyor.Tekrar tebrikler.

byzed

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.zulfikarfidanci.com
bencede yalın sade saf ve hoş söylenecek söz yok kenardan sızan yağ damlası ve aşağıdki iki damla çıkarsa daha güzel olur anki bende çok beğendim şişe tasarımını filan ellerinize sağlık emeğe sonsuz saygı :)

O İki damlayı oraya koyan ellerim kırılsın :tongueout:
Bir de defalarca açıp açıp iki tık sağa, bir tık yukarı kurcalayıp durdum onları...
bir daha damlanın "d" sini tasarımlarım da kullanmam :worried: