Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi Firmama hazırlamış olduğum Logom

Türk82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet Arkadaşlar kendim Fotoğrafcılık ve Grafik ile ilgileniyorum. Firmama yeni bir Logo tasarlamayı düşündüm ve hazırladım. Umarım hoşunuza gider.
Lütfen Logom için iyi veya kötü eleştirilerinizde bulunun.
Şimdiden katılımlarınız için teşekkür ederim.

Saygılar Selamlar.

lale10ji4.png

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
fazla karışık olmuş, pek anlaşılmıyor, lale gözü yoruyor, birazdaha belirgin sade olmalı

Layer_17

🏅Acemi Tasarımcı🏅
s

Lalenin üstündeki cam olmasa daha iyi olur,güzel çalışma

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet cam bozmuş bide üstünde bi yazı daha var o ne anlamadım nedenini sorabilirmiyim,hani calıntıya karsımı onu koydunuz eğer oyleyse bence yanlış cunku fikri çalan kişinin jpgle işi olmaz o alır bu işi vektorde alasını yapar bunu dusunerek yaptıysanız bence boşuna yapmışsınız veya yayınlamayacaktınız?

Türk82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Paylaşımlarınız için teşekkür ederim. ALPASLAN kardeş çalınır korkusu ile koymadım nickimi Logonun ortasına sadece tanıtım amaclı kendi nickimi eklemekteyimdir herzaman. Bu yüzden aklınıza lütfen yanlış birşey gelmesin.

Saygılar Selamlar.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Eğer logonuzu herhangi bir baskı tekniğinde kullanıcaksanız çok sıkıntı yaşarsınız.
Ama soft ortamda yada böyle tek başına bakıldığında Lale yazısı hariç hoş duruyor. Lale yazısının fontu, uygulanan efect, rengi bence tamamen değişmeli. Başarılar.

Türk82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eğer logonuzu herhangi bir baskı tekniğinde kullanıcaksanız çok sıkıntı yaşarsınız.
Ama soft ortamda yada böyle tek başına bakıldığında Lale yazısı hariç hoş duruyor. Lale yazısının fontu, uygulanan efect, rengi bence tamamen değişmeli. Başarılar.

Lale yazısını hangi renklerden oluşturmam o halde size göre uyumlu olur?

Tesekkürler.