Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kişisel LOGO (Klasik) Çalışmalarım

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
EBdLS.png

10.06.2012
Bireysel LOGO çalışmam (Klasik)

gvXmL.png
9sOnJ.png

fhMS7.png
HZ66y.png

Q3bDq.png
7l0HZ.png

11.06.2012

NOT: BU ÇALIŞMALAR FİRMA LOGO STANDARDINA UYGUN DEĞİLLER AMA KENDİME ÖZEL KİŞİSEL LOGO ÇALIŞMAMDIR.. BİREYSEL AMAÇLI KULLANMAK İÇİN 100 kadar çeşidi var..Onları da bilahare eklerim.. Ayrıca farklı renklendirme ve efektlileri de var.

Benzer konular

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Gayet güzel görünüyor eelrinize sağlık. Firma logosu olsa eleştirilecek çok yeri var ama kişisel olunca bu halinde sorun yok. Sanırım "Yusuf Alper" yazısının ortasındaki boşluklarda hazır vektörlerden yaralandınız. Orta kısmı dahil tamamı size ait olan bir çalışmanız varsa onu görmek isteriz ...

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
e7LIh.png
BeJdO.png
P4Rn6.png
VOn6m.png
F14Dj.png
hHbtY.png
cqDuN.png
VElvq.png
PK4MR.png

09.07.2012

BİR DÜŞÜNCE KURULUŞU İÇİN HAZIRLADIĞIM ÇALIŞMA​

Bthnkrgz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sondaki 2 tasarımı beğendim eline sağlık .)

Bthnkrgz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yok ya ben biyolog un 2. yayınladığı tasarımdakii son ikiyi beğendim en baştakileri görmedim :D

Rabia Yılmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gayet güzel görünüyor eelrinize sağlık. Firma logosu olsa eleştirilecek çok yeri var ama kişisel olunca bu halinde sorun yok. Sanırım "Yusuf Alper" yazısının ortasındaki boşluklarda hazır vektörlerden yaralandınız. Orta kısmı dahil tamamı size ait olan bir çalışmanız varsa onu görmek isteriz ...

hazır kullandı veya değil ne önemi var...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
hazır kullandı veya değil ne önemi var...

Eğer ortadaki şekillleri hazır kulandıysa geriye yazıyı yazıp yuvarlak hale getirmek kalıyor ki bu durumda benim için logo çalışması sınıfında değerlendirilecek bir çalışma sınıfına giremez, eğer kendi çizimleriyse o zaman farklı bir boyut kazanır ki gerektiğinde üzerinde oynamalar yapabilir iyi veya kötü bir ÇALIŞMA olur. Eğer hazır çizimlerin üzerine yazı yazmak "logo çizmek" oluyorsa sizlerle günde 150-200 logo paylaşımı yapabilirim...

Rabia Yılmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eğer ortadaki şekillleri hazır kulandıysa geriye yazıyı yazıp yuvarlak hale getirmek kalıyor ki bu durumda benim için logo çalışması sınıfında değerlendirilecek bir çalışma sınıfına giremez, eğer kendi çizimleriyse o zaman farklı bir boyut kazanır ki gerektiğinde üzerinde oynamalar yapabilir iyi veya kötü bir ÇALIŞMA olur. Eğer hazır çizimlerin üzerine yazı yazmak "logo çizmek" oluyorsa sizlerle günde 150-200 logo paylaşımı yapabilirim...

yap bekliyoruz.....