Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kişisel Yeni Logom

By_HeMŞinLi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.byhemsinli.tr.cx
basliksiz-27ed6b.bmp

bu yeni yaptığım logom...sizce nasıl???

Benzer konular

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Sevgili arkadaşım Hemşinli...

1-) "By" takısının anlamını biliyormusunuz? biliyorsanız neden ingilizce bir takı kullanıp güzel ülkemin güzel beldesini bir ecnebi sözcükmüş gibi vurguluyorsuz.

2-) Çalışmalarınızı merakla takip ediyorum, ancak bu kadar hevesli olmanıza rağmen çok ilerleme kaydemediğinizi görüyorum, bu heves ve isteğin içine biraz araştırmacı birazda öğrenebilir bir ruh katarsanız gelişeceksiniz ve güzel şeyler çıkaracaksınız.

3-) Sanırım grafik tasarım programlarıyla yeni tanıştınız ve her menüsünü her özelliğini çözmeye çalışıyorsunuz bunu çok iyi anlıyorum ama "tasarım", programın işi değildir belirli kurallara uyarak sizin yapacağınız bişeydir. Programı unutun ve aklınızda tasarlayın.

4-) Portfolyoları gezin logo bölümünde tebrik toplamış logoları inceleyin. Gazete dergi ilanlarına bakın günlerce inceleme yapın bakalım çok daha güzel işler çıkaracakmısınız bence çok daha iyileri olacak.

İyi forumlar..

By_HeMŞinLi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.byhemsinli.tr.cx
ben sadelikten hoşlanırım...daha iyisi olamazzz.
1. Ben By_HeMŞinLi yi ta kaç senden beri kullanıyorum bu yüzden öle kaldı...
2. Ben kendimi bildikten sonra diğerleri banane arkadaşım...vatanıma, milletime bağlı olduktan sonra..

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
ben sadelikten hoşlanırım...daha iyisi olamazzz.
1. Ben By_HeMŞinLi yi ta kaç senden beri kullanıyorum bu yüzden öle kaldı...
2. Ben kendimi bildikten sonra diğerleri banane arkadaşım...vatanıma, milletime bağlı olduktan sonra..

Peki ozman eğer siz beğendiyseniz bize ne gerek var!.. Devamını bekleriz.

By_HeMŞinLi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.byhemsinli.tr.cx
hayır.. bende herkesin paylaştığı gibi çalışmalarımı sizinle paylaşıyorum, ve siz çalışmayı geğil içeriğini araştırıyosunuz. Bende herkes gibi birşeyler yapmak, birşeyler paylaşmak istiyorum.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
hayır.. bende herkesin paylaştığı gibi çalışmalarımı sizinle paylaşıyorum, ve siz çalışmayı geğil içeriğini araştırıyosunuz. Bende herkes gibi birşeyler yapmak, birşeyler paylaşmak istiyorum.

Sadece içeriğini eleştirmedim o sadece 1. madde idi.. çalışmanı ve çalışma tarzını eleştirdim ve öneride bulundum araştırma yapman ile ilgili gelişmek için şart olan bir şey bu..

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Bu çalışmayı burda yayınlama medeni cesaretinize hayran kaldım doğrusu. Ben çalışmalarımı buraya koyarken iki değil üç kere düşünüyorum. Açıkça söyleyeyim bana herhangi bir öğrencim bu çalışmayla gelse o dersten kalır. Öğreniyorum demişsiniz, fakat eleştirilere sert tepki veriyorsunuz. Amacınız ne? Burda bir tartışma ortamı yaratmakmı, yoksa birşeyler öğrenmekmi.

Konunuz öğrenme aşamasında olması sebebi ile bu kategoriden kaldırılmıştır. Gerekli yere tarafımca taşınmıştır. Eğer profesyonel değilseniz lütfen logo bölümüne konu açmayınız.

By_HeMŞinLi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.byhemsinli.tr.cx
birşeyler öğrenip ortaya birşeyler çıkarmak...emin olun sizin öğrenciniz olsaydım karşısınıza bu çalışmayla zaten gelmezdim!!!! ben sert tepkide vermiyorum, tarzım bu!

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Tarzınızı değiştirin o zaman.
Burada ustalar, profesyonel, diplomalılar, işin ehli olan kişiler mevcut.

Eğer gelişim sürecindeyseniz lütfen alakalı konularda konu açınki herkes bilsin sizin daha yeni eğitim sürecinde olduğunuzu, aksi halde bu şekilde sert yorumlar alırsınız.

Yok gökhan bey siz bunları istediğiniz kadar yazın benim tarzım yinede budur diyorsanız . Üyeliğiniz hakkında yaptırım uygulamak için işlemlere başlayacağız....

Saygılarımla.

By_HeMŞinLi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.byhemsinli.tr.cx
hayır bakın benim bu logoyu buraya koymaktaki amacım sizin gib profeyonellerden yorum almak ve aksiklerimi tamamlamaktır...Lütfen beni yanlış anlamayın...