Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kroki vektörel çizimi - Türkiye Geneli

antalyatasarim

🌱Yeni Üye🌱
kroki vektörel çizimi

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama:
cFxDu.jpg

U4PEA.jpg

Üstteki krokiyi illistrator 'de vektörel olarak çizecek arkadaş arıyorum. Fiyat teklifini ve çizebileceği süreyi yazmanızı rica ediyorum.

Bu bir yarışma değildir, uygun teklif değerlendirilecektir.

Not: ozalitden tarattığım eski siyah beyaz haritası mevcut. oradan bina konumları rahat anlaşılıyor. Üzerinden geçip yapılabilir, 2 mtlik bir tabloya basılacak. Arkadaşlar alttaki kroki 2311X1293 pixeldir. Aynı alttaki gibi olacak ama vektörel hali. ilistratör de alt layer'a bunu koyup üstüne çizmek bile uzun zaman almaz.alttakinden bir kaç farkı var( binanın şeklinde, sağ üstteki 4 tenis kortu yerine üstteki bozuk krokideki gibi 2 bina olması , vs.) tekliflerinizi bekliyorum. tatmin edici bir ücreti var. çizebilecek arkadaşı msn'e ekleyip örnek olarak ufak bir kısmını çizdirerek onun krokiye katabildiğini ( mesela çimen desenleri düz olması yerine desenli olursa daha gerçekçi olur), ne kadar düzgün çizebildiğini görüp işi yapabilene vereceğim. 1 hafta gibi uzun bir süreside olacak. Tablo 2 mt eninde bir tabloya bastırtacağım.

E-posta: marquis_07@hotmail.com