Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kursta Yaptığım Afiş Denemesi

todoza

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızı Bekliyorum arkadaşlar yanlız eleştirken fazla acımazsız olmayın çünkü daha kurs bitmedi :) :iloveyou:

7349.jpg

https://www.dosya.tc/iphone.rar.html

Buda Psd dosyası

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
peki bu çalışmanın hangi bölümleri size ait? Ona göre yorumlayalım.

Not: Ardarda yorum yazarak forum kurallarını ihlal etmiş oldunuz, forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim, ayrıca başlık da çok genel olmuş, İphone ibaresini eklemeliydiniz.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
yani İphone resmini sen mi çektin, apple logosunu sen mi çizdin, arka plan degrade ve resim yansımaları sana mı ait, peki ya slogan? Eğer bunların hepsi senin eserinse tebrik ediyorum, başarılı bir çalışma, hele ki bir kursiyer için...

Amasyalı_05

🌱Yeni Üye🌱
herşey güzel ama benim aklıma takılan şey yansımalar dikkat ederseniz sağdaki yansıma soldakine göre daha aşşağıda bu nasıl oluyo???????

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
bak bu çalışmada 2 tane degrade vermişsin o kadar bide yansımaları verdim diceksin bence o konuya girme 2 side hatalı yansımaların = layeri duplicate ettikten sonra 180 derece cevirmiceksin üstte yeşil tuş solda yansımada sağda ??

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
kurs bittiginde haber ver derim. sade bir calisma etrafta bolca görülebilecek cinsten.

theseyit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sağdakinin yansıması ters:):):)
Ellerine sağlık

todoza

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar yorumlar için teşekkürler şimdiden normalde baya detaycıyım fakat kursta son 20 dakikada yapılan bir çalışma idi iphone resmini internetten bulup decupe yaptım ve diğer bölümler tarzımızı hocaya anlatmak için bir ödevdi.Ve böyle bir çalışma çıktı ortaya daha güzellerini yapmak isterim kurs bitince inş

:emo1: