Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lampo Billboard

maca7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

2copyl.jpg

3copyj.jpg

4copym.jpg

72319472.jpg

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Emeğinize sağlık. İçlerinden bir seçim yapmak gerekiyor isek 4. numaradaki iyi ama üzerinde biraz daha çalışılması gerek :). Kolay gelsin...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hazır kartvizit şablonu üzerinde yazıları değiştirip baskıya yollama ile arasında herhangi bir fark var mı sizce?
Kaldı ki herşey hazır vektörel kullanılmış.Sadece yazı yazılmış ki ben bu tip tasarım anlayışına karşıyım.
Biraz kendimizden de bir şeyler katmalıyız değil mi?

maca7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hazır kartvizit şablonu üzerinde yazıları değiştirip baskıya yollama ile arasında herhangi bir fark var mı sizce?
Kaldı ki herşey hazır vektörel kullanılmış.Sadece yazı yazılmış ki ben bu tip tasarım anlayışına karşıyım.
Biraz kendimizden de bir şeyler katmalıyız değil mi?

Siteye genel olarak baktıgımda yapılan çoğu kötü tasarımlar iyi yorumlar almış tabi kime göre iyi veya kötü herşey herkese göre degişir En alttaki çalışmadaki desen şirketin kurumsal kimliğinde kullanılan bi desen Müşterinin isteğine göre yapılmış yani ;)

Ayrıyeten sizin Portfolyonuzu inceledim sizdede yaratıcı bi şey bulamadım .

Son düzenleme:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Siteye genel olarak baktıgımda yapılan çoğu kötü tasarımlar iyi yorumlar almış tabi kime göre iyi veya kötü herşey herkese göre degişir En alttaki çalışmadaki desen şirketin kurumsal kimliğinde kullanılan bi desen Müşterinin isteğine göre yapılmış yani ;)

Kötü tasarımlara iyi yorum konusunda kesinlikle size katılıyorum.Evet maalesef onlarca defosuna rağmen bir çok tasarım göklere çıkarılıyor.

Bu tip yorumlar da mu mesleğin nerelere geldiğinin göstergesi zaten.

Ama herkes hata yapıyor diye biz de yapacaz diye bir kaide yok ama.

Portfolyoma baktıysanız en azından ordan burdan derleme ve toplama şablonlarla hazır herhangi birşey kullanmadığımı kötü dahi olsa en azından kendi emeğimin ürünü olduğunu da görmüşsünüzdür.

maca7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kötü tasarımlara iyi yorum konusunda kesinlikle size katılıyorum.Evet maalesef onlarca defosuna rağmen bir çok tasarım göklere çıkarılıyor.

Bu tip yorumlar da mu mesleğin nerelere geldiğinin göstergesi zaten.

Ama herkes hata yapıyor diye biz de yapacaz diye bir kaide yok ama.

Portfolyoma baktıysanız en azından hazır herhangi birşey kullanmadığımı kötü dahi olsa en azından kendi emeğimin ürünü olduğunu da görmüşsünüzdür.

düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Ben Portfolyonuzdaki tasarımlara kötü demedim sadece yaratıcı degil dedim .
Sade ve hoş olmuş tasarımlarınız ama standart şeyler gibi geldi bana lütfen yanlış anlamayın kendi görüşlerimi bildirmek istedim sadece

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Ben Portfolyonuzdaki tasarımlara kötü demedim sadece yaratıcı degil dedim .
Sade ve hoş olmuş tasarımlarınız ama standart şeyler gibi geldi bana lütfen yanlış anlamayın kendi görüşlerimi bildirmek istedim sadece

Öncelikle burada senin çalışman benim çalışmam diye bir tartışmaya girmek manasız.Sizin konu başlığınız altına bu polemiğe girmeyi kendime yakıştırmam.Durduk yerde böyle bir tartışmanın açılmasını size karşı saygısızlık olarak görürüm.Fakat nedense siz bunu düşünmüyorsunuz.

Ben çalışma hakkındaki rahatsızlığımı ilettim.Eğer varsa sizin de karşı fikriniz veya gerekçeniz buyrun söyleyin.Benim çalışmalarım hakkında yorumunuzu da benim sayfama yapın.Yoksa konunuz dağılır gider.

Ayrıca ben yanlış anlamıyorum.
Çalışmalarıma kötü de diyebilirsiniz.Yaptığım işler herkes tarafından beğeni alıyor ve eleştirilmiyorsa bir eksiklik var demektir.Ama eleştirilerin altı dolu olmalı.Yaratıcılık mı yok? Estetikten mi uzak? Kötü mü olmuş ? Amaca uygun mu değil?
Bunları gerekçeleriyle ve varsa daha düzgün ve başarılı olması için teklifinizi söylersiniz ben de onları memnuniyetle dikkate alırım.

Ama dediğim gibi kendi başlığınız altında değil,benim çalışmalarımın bulunduğu yerde.

Aksi halde ; yaratıclıktan uzak, beğenmedim,kötü olmuş vb. eleştirileri sadece ben değil, aklı başında hiçbir grafiker dikkate de almaz önemsemez de.

maca7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle burada senin çalışman benim çalışmam diye bir tartışmaya girmek manasız.Sizin konu başlığınız altına bu polemiğe girmeyi kendime yakıştırmam.Durduk yerde böyle bir tartışmanın açılmasını size karşı saygısızlık olarak görürüm.Fakat nedense siz bunu düşünmüyorsunuz.

Ben çalışma hakkındaki rahatsızlığımı ilettim.Eğer varsa sizin de karşı fikriniz veya gerekçeniz buyrun söyleyin.Benim çalışmalarım hakkında yorumunuzu da benim sayfama yapın.Yoksa konunuz dağılır gider.

Ayrıca ben yanlış anlamıyorum.
Çalışmalarıma kötü de diyebilirsiniz.Yaptığım işler herkes tarafından beğeni alıyor ve eleştirilmiyorsa bir eksiklik var demektir.Ama eleştirilerin altı dolu olmalı.Yaratıcılık mı yok? Estetikten mi uzak? Kötü mü olmuş ? Amaca uygun mu değil?
Bunları gerekçeleriyle ve varsa daha düzgün ve başarılı olması için teklifinizi söylersiniz ben de onları memnuniyetle dikkate alırım.

Ama dediğim gibi kendi başlığınız altında değil,benim çalışmalarımın bulunduğu yerde.

Aksi halde ; yaratıclıktan uzak, beğenmedim,kötü olmuş vb. eleştirileri sadece ben değil, aklı başında hiçbir grafiker dikkate de almaz önemsemez de.

Ben size yanlış bi şey söylemedim. Siz Direk Eleştiri yönünde Değil sataşma olarak yorum yaptınız ilk yorumunuzu bi daha okuyunuz. Ayrıyeten ilk yorumunuza tekrar cvp veriyorum ajansta iş yogunlugundan dolayı işlerin hızlı çıkması gerekiyor o yüzden zaman zaman hazır vektor kullanıyoruz Hangi grafikerin hazır vektor arşivi yokki? Sizin Bile Vardır. Ama isterseniz bu vektorlerden daha güzellerini çizebilirsiniz öle degil mi ? Vakit Bizim İçin Önemli Sizin İçin önemli veya değil bilmiyorum. Burda Yorum yapılması Gereken Tasarım Çizim Değil. Ben Burda Bir Tasarımcının işini yaptım Grafikerin Degil. Gerekirse Onuda Yaparım ama.
Neyse Sizin de düşündüğünüz gibi konu dağılmasın. iyi günler iyi çalışmalar.