Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

laser printer hakkında yardım

barışmatbaa

🌱Yeni Üye🌱
matbbamızda kullanmak için iyi bir printer almak istiyorum. daha önce hp 1010 kullandım ve toneri aydınger kağıdına iyi yapıştırmadığını gördüm. bunun ısınmasıyla bir alakası varmıdır. hatta gerektiğinde kaşe yapmak için asetat etikete bile baskı yaptım. daha sonra hp 1005 aldım aydıngerde sorun çıkmadı. ama asetat etikette deneyince bir haftalık makine hurdaya cıktı. acaba baskı olarak aydıngere cok kaliteli baskı yapacak ve kaşe işleri için filme baskı yaptığı halde eritmeyecek bir laser printer tavsiye edebilirmisiniz.yada işime yarayacak iyi bir printer?(birazda ekonomik olursa iyi olur.)

horaburhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hp LaserJet P2015d Yazıcı
Ben matbaamda kullanıyorum. Aydınger ters emisyon çıkışlarda çok iyi.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
hp nin kendi özel asetatları vardır

matbbamızda kullanmak için iyi bir printer almak istiyorum. daha önce hp 1010 kullandım ve toneri aydınger kağıdına iyi yapıştırmadığını gördüm. bunun ısınmasıyla bir alakası varmıdır. hatta gerektiğinde kaşe yapmak için asetat etikete bile baskı yaptım. daha sonra hp 1005 aldım aydıngerde sorun çıkmadı. ama asetat etikette deneyince bir haftalık makine hurdaya cıktı. acaba baskı olarak aydıngere cok kaliteli baskı yapacak ve kaşe işleri için filme baskı yaptığı halde eritmeyecek bir laser printer tavsiye edebilirmisiniz.yada işime yarayacak iyi bir printer?(birazda ekonomik olursa iyi olur.)

baskıyı sıcak transferle yaptıkları için lazer printerlar asetatta deforme olması normaldir hp nin kendi asetatlarını kullanmanı tavsiye ederim paran varsa yağlı lazer dediğimiz printerlar var onlardan kullanman gerekir baskısı mükemmeldir ama onlarda 75.000 tl civarıdır

destekcopy

🌱Yeni Üye🌱
kullanmış olduğun hp nin modelleri sizin işinizi görür baskı yapmadan önce kağıt seçeneklerini doğru seçerseniz sorun çıkmıyor iyi çalışmalar