Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo Tasarımı Yeteneğimi ve Yaratıcılığımı Nasıl GELİŞTİREBİLİRİM??

Kormexum

🌱Yeni Üye🌱
Tüm tasarımcılara şimdiden teşekkürler. Logo tasarımı için yetenek ve yaratıcılığımı nasıl geliştirebilirim. Kartvizit, broşür veya afiş gibi hazır logo bulunan tasarım işleri, logo tasarımına göre daha kolay olmakta. Logo da gelişmek için neler önerirsiniz??:)

Benzer konular

codestech

🏅Acemi Tasarımcı🏅
good artist copy great artist steal bu sözü motton yap!
logo değil olay olan, kendini aşmayı istiyorsan kapat arkandaki kapıları ve bu sefer farklı bak ister güneş gözlüğü tak istersen denizaltı gözlüğü ama önce bak! sorun aslında bakmaya çalışıyorum ama göremiyorum olmalıydı! Evet ama kör değilsin! Zaten ya sanatçı değilsin yada kör değilsin! Hadi görim seni yavrum aş çitleri! Yarışma sonuçlarını incele işleri taklit etmeye çalış sonra bir şeyler katmaya çalış en önemlisi de benim bunu 1 dakikada yazdığım gibi elini çalıştır hemde haddinden fazla... Kimse senden önce davranmamalı makine başındayken en hızlı sen olmalısın her çalışmanda b planın olmalı takılıp kaldığın zaman pilin bitmiş demektir hem mola hem ilham şarj etmelisin of yeter lan! hadi bb

Kormexum

🌱Yeni Üye🌱
Hocam naptın sen ya :) Emeğine sağlık valla, bakış açın çok güzel

Kormexum

🌱Yeni Üye🌱
good artist copy great artist steal bu sözü motton yap!
logo değil olay olan, kendini aşmayı istiyorsan kapat arkandaki kapıları ve bu sefer farklı bak ister güneş gözlüğü tak istersen denizaltı gözlüğü ama önce bak! sorun aslında bakmaya çalışıyorum ama göremiyorum olmalıydı! Evet ama kör değilsin! Zaten ya sanatçı değilsin yada kör değilsin! Hadi görim seni yavrum aş çitleri! Yarışma sonuçlarını incele işleri taklit etmeye çalış sonra bir şeyler katmaya çalış en önemlisi de benim bunu 1 dakikada yazdığım gibi elini çalıştır hemde haddinden fazla... Kimse senden önce davranmamalı makine başındayken en hızlı sen olmalısın her çalışmanda b planın olmalı takılıp kaldığın zaman pilin bitmiş demektir hem mola hem ilham şarj etmelisin of yeter lan! hadi bb

Hocam naptın sen ya :) Emeğine sağlık valla, bakış açın çok güzel

akayaacr

🌱Yeni Üye🌱
good artist copy great artist steal
bu söz benimde mottom artık :D

Kormexum

🌱Yeni Üye🌱
Tam çevirisi ne onun :D Google translate bozuk biraz , idemama da bu arada kaç haftadır onaylamadı portfolyo mu, halen bekliyorum. Freelance yeni başlayana iş miş gelmiyor internette bionluk sadeceon fln.