Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logolar için yorum yapa bilir misiniz

159480**

🌱Yeni Üye🌱
everescopylj4.jpg

kratvee2copyhe1.jpg

msrlholdingcopyuw1.jpg

ekotan

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fikirtakimi.com
Calışmalarına yorum getirmeyeceğim yanlız sana bir tavsiyem logonun okunması ve ilk seferde algılanması icin calismani once 25x25mm lin bir alan içerisinde çalış sayfanın ekran görüntüsünü %100 e getirdiğinde logo algılanabiliyorsa bu işi başarmışsın demektir... ve son olarak çok önemli bir not daha ileteyim size ... logo çalışmasında renklerin her platformda sorunsuzca basılmasını kontrol altında tutmak gerek örnek verecek olursak... rozet yaptırdın orda renk farklı tonda, serigraf olarak bastırdın başka bir tonda, kartvizit bastırdan, mat kağıtta farklı bir sonuç, parlak kuşe üzerine baskı yaptırdın farklı bir sonuç umarım anlatabilmişimdir....

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalıştığın program 3d max olabilirmi?çalışmalar şık omuş.ellerine sağlık.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bunu tasaralayan ile sunan aynı kişi değil gibi bir his var neden acaba ?

cıratıve logo ???

bayıldım harikasın valla ilgi ile izleyeceğim seni.

159480**

🌱Yeni Üye🌱
sorularınıza cevabımı yazıyım

ilkönce hangi prolarla çalış tığım çok ortada gibi görünüyo bu benim görüşüm
ama yinede yazıyım Illustrator Macromedia FreeHand MX Adobe Photoshop CS3 bunlarlaa ikiin cisi ekotan arkadaşa katılıyorum yazdıklarına bunun için de çok teşşekkür ediyorum kendisine

hakan kalamış arkadaşımıza gelelim tasarlayan da sunan da aynı kişidir bunun için nasıl bi isbat yap mamı ister seninz yaparım

neden yabancı isim neden cıratıve logo ??? çünkü yabancı isim ler logo üzerinde san ki daha iyi duruyo gibiydi bende öyle yaptım zaten isim ler tamamen sallame dır yani isim lere takılma yın ben logoları öylesine kafadan yaptım

türkce kıtlığım için de özür diliyorum :S

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
ilkönce hangi prolarla çalış tığım çok ortada gibi görünüyo bu benim görüşüm
ama yinede yazıyım Illustrator Macromedia FreeHand MX Adobe Photoshop CS3 bunlarlaa ikiin cisi ekotan arkadaşa katılıyorum yazdıklarına bunun için de çok teşşekkür ediyorum kendisine

hakan kalamış arkadaşımıza gelelim tasarlayan da sunan da aynı kişidir bunun için nasıl bi isbat yap mamı ister seninz yaparım

neden yabancı isim neden cıratıve logo ??? çünkü yabancı isim ler logo üzerinde san ki daha iyi duruyo gibiydi bende öyle yaptım zaten isim ler tamamen sallame dır yani isim lere takılma yın ben logoları öylesine kafadan yaptım

türkce kıtlığım için de özür diliyorum :S

Hakan arkadaşımız sadece bir hissediyorum demiş, bu bir his dolayısıyla olmayabilirde. Bunu kimse ispatlayamaz.
Benim fikrimide soracak olursan, çalışmalarında aşırı derecede piyasada bolca
bulunan hazır logo programlarından, (AAA logo, thelogocreator) alıntı olma veya esinlenme hissi görülüyor. İspatla dersen istersen bu tür logoları tasarlayan sitelere bak veya programların demo sürümlerini indir dene.

Kolay Gelsin

159480**

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım hisse diyorum demesi öylesanıyo demek anlamına gel miyomu
2 cisi ben bunu bulogoları alın kullanın veyahutda heran gibir müşteriye yapmadım öylesineyaptım eyer ben bunu hazır logo veya hutda herhan gibi siteden yap mış olsay dım site ye koymaz dım hemen farkedilirdi zaten bianlamı olmaz dı sonuç da ken di tasarlamadı ğın veya hutda hazır şab londan alıp da üzerin de oynama falan yapsam niye site ye koyayım bianlamı olmaz ama yinede saol yorum mun için