Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo'yu Büyüttüğümde Çerçeve Kalınlığı Neden Aynı Kalıyor?

lycaena

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar 20x20 cm boyutunda bir logo hazirladim. fakat logoyu 5x5 e kuculttugumde cerceve kalinligi sabit kaldigindan cerceve bayagi kalin oluyor. bir cok cerceveli layerdan olustugundan tek tek bulmam zor oluyor. daha kısa bir yolu var midir?

Benzer konular

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaslar 20x20 cm boyutunda bir logo hazirladim. fakat logoyu 5x5 e kuculttugumde cerceve kalinligi sabit kaldigindan cerceve bayagi kalin oluyor. bir cok cerceveli layerdan olustugundan tek tek bulmam zor oluyor. daha kısa bir yolu var midir?

çalışmanızın yazı ve çizgilerden oluştuğunu düşünürsek, çalışmanız bittikten sonra küçültmeden önce convertlemeniz. yani hem yazıları hem çizgileri convertlerseniz küçüldüğünde sorun olmayacaktır. Yazıları convertlemek için ctrl+Q , çizgileri convertlermek için ise ctrl+shift+Q tuş kombinasyonlarınu kullanabilirsiniz.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑

Convertlemeye gerek kalmadan.. çizgi özelliklerini açıp. scale with image seceneğini işaretlemen yeterli..

aaaaaaamx3.jpg

Son düzenleme:

chaqal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Onur Karadağlı bu özellik hakkındaki ayrıntın için teşekkür ederim.

oktay46

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya arkadaslar basımın belası bı derttı bana bu. cok saolun valla ya =)

canbaz18

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler arkadaşlar çok önemli bi konuya açıklık getirdiğiniz için

eyub47

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok pratikmiş. teşekkürler

ajansmert

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende tşk ederim paylaşım için arkadaşlar,BİLGİYİ PAYLAŞMAK ERDEMDİR