Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

lütfen yardımcı olun bana corel de tifografi

sweetface

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar 2 gün önce grafik tasarım kursuna başladım hoca daha doğru düzgün anlatıp uygulama örnek yapmadan hemen ödev verdi "A4 kağıdına tifografi yazım çalışması yapın dedi."ben şimdi nasıl yapıcam n yapıcam hiç bilmiyorum konuyu işlemeden tasarım istiyor
lütfen bana yardımcı olun arkadaşlar
tşk.ler.

erQiN

🌱Yeni Üye🌱
bahsettiğin tipografi bence ayrıca bi sanat dalı olup yazıyı görsel olarak anlatma sanatıdır.
bunu forumda kimse şak die anlatamaz sanırım öğretmeninde yapacağınız yanlışları doğru olması gerekenlerle değiştirecektir..
genede iyi bişiler yapmak istiyorsan forumda kapsamlı bir arama yap tipografi konusunda çok anlatım var..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
bahsettiğin tipografi bence ayrıca bi sanat dalı olup yazıyı görsel olarak anlatma sanatıdır.
bunu forumda kimse şak die anlatamaz sanırım öğretmeninde yapacağınız yanlışları doğru olması gerekenlerle değiştirecektir..
genede iyi bişiler yapmak istiyorsan forumda kapsamlı bir arama yap tipografi konusunda çok anlatım var..

Bu forumda bir çok örneğine ve anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Anlatılan konuyu bir daha anlatmak gibi bir tavırdan her zaman kaçınmışızdır. Konu açmadan önce bu arkadaşımız hazır bekleyeceğine bence forumu karıştırsaydı zaten istediği çalışmalara ulaşacaktı.

erQiN

🌱Yeni Üye🌱
iyide senin görevin banamı laf yetiştirmek yoksa millete yardımcımı olmak sende kendini başbakan imajına sokma istersen..

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
alınma darılma gücenme

hocanız sizden sadece tasarım gücünüzü anlamak için olabilecek en basit çalışmayı yapmanızı istemiş, sense konuyu bile anlamamışsın.

belki hocanın konu başlığındadır sorun bilmiyorum. anladığım kadarıyla hocanız sizden harfleri kullanarak (isimde olabilir) bir düzenleme istemiş. bu kadar. yoksa dediği gibi tipografiyse tam istenen, kendisinin bile tam olarak bildiğine kuşku ile bakarım. tipografi bildiğim kadarıyla güzel sanatlarda ayrı bir ders konusu. öyle bir kaç saatle geçiştirilecek bir konu değil.

senin yapacağın bir isim veya bir kaç harf ile veya bir metin ile çeşitli renk, ton ve şekillerle bir grafik düzenlemesi.

eğerki bunun içinde yardım isteyeceksen hala..

bu mesleği gerçekten yapabilecekmisin diye bir daha düşünmeni tavsiye ederim. bir yerden sonra kendi başınasın.

sweetface

🌱Yeni Üye🌱
tesekkür ederim cevaplarınıza nette tifografiye yönelik yapılan çalışmaları inceledim biraz bilgi sahibi oldum bende 2 tane deneme çalışması yaptım sizlerede gösterip yorumlarınızı almak istiyorum fakat masaüstünde url olarak nasıl buraya yollayabilirim ?