Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Matbaaya tasarımcı grafiker alınacaktır. Izmir

karakascenk

🌱Yeni Üye🌱
Matbaamızın tasarım ve grafik departmanında görevlendirilmek üzere CorelDRAW, Photoshop, Illustrator programlarını Mac ve Pc ortamında eksiksiz kullanabilen, tasarım becerisi yüksek bay veya bayan aranmaktadır.
Fabrikamız Buca'da olup, Şubemiz kemeraltındadır. İşe alınan Personel kısa bir dönem kemeraltında görevlendirilip daha sonra daimi olarak buca da görevlendirilecektir.
İlgili adaylar ********** adresine fotoğraflı CV lerini, varsa çalışma örneklerini gönderebilirler.

Maaş + SSk + Yemek verilecektir.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

cengraf64

🌱Yeni Üye🌱
20 Yıllık deneyimli grafikerim. Tasarımdan baskıya tüm ajans ve matbaa aşamaları hakkında deneyimliyim. İzmirde bir çok tanınmış ajans ve matbaa - renk ayrımcıları beni tanır.
Cep:************************* eğer ilgilenirseniz gerekli iş örneklerim ve referanslarımı sunarım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

nese

🌱Yeni Üye🌱
mrh

Corel ve photoshop konusunda çok iyiyim. Diğer tasarım programlarınıda yeterince kullanıyorum. Uzun süredir tasarım ve grafik sorumlusu olarak çalışıyorum. Size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum....

İyi çalışmalar...

Neşe. 05064425688