Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

MCM Cam Makineleri

slayt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yapmış olduğumuz kurumsal diğer bir çalışmamız...

quantinteractiveincbk4.jpg

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yapmış olduğunuz kural ihlali ile ilgili madde aşağıda görüldüğü gibidir.

25- Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Başlığınız tarafımca düzenlenmiştir.

slayt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Beni bu konuda ne için uyardığınızı anlamadım ben ilk çalışmam yorum beklerim gibi bir konu açmadım benim anlayamadığım ikazınızı daha net söyleyebilirmisiniz?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Kurumsal Çalışmamız gibi bir şey yazmıştınız. Az önce başlığınızı ben düzelttim.

Başlık açarken bilgisayarınızdaki arşivlemeyi düşüne bilirsiniz. Çünkü açılan her konuda forum için bir arşiv niteliği taşımaktadır. İleride konuyu ararken bulmak isteyen bir üye kurumsal çalışmam diye yazdığı taktirde benze r kaç tane konu çıkabileceğini hiç düşündünüz mü?

Bu arada çalışmanızda Türkçe hatanız var... Tüm tasarımlarda bu tür hatalara dikkat etmek gerekir...

Yapmış olduğunuz hatanız:

"Cam Makinaları"

Oysa olması gereken:
"Cam Makineleri" dir.

slayt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Uyarınızı dikkate alacağım ve birde o hata tamami ile gözden kaçırılmış bir hata yoksa menüde ki tüm yazılarda makine olarak yazıyor dikkat etti iseniz ama orayı nasıl atlamışız bende şaşırdım şimdi :)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Uyarınızı dikkate alacağım ve birde o hata tamami ile gözden kaçırılmış bir hata yoksa menüde ki tüm yazılarda makine olarak yazıyor dikkat etti iseniz ama orayı nasıl atlamışız bende şaşırdım şimdi :)

:) Hata hepimiz yapabiliriz. Fakat dilimiz konusunda çok daha titiz olmamız gerekiyor. :)

Anlayışınız için teşekkür ederim...

Eğer okumadıysanız lütfen forum kurallarımızı okuyunuz.

İyi paylaşımlar. İyi forumlar...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Admin paneline giriş böyle ortadamı olacak ? Bence onu oradan kaldırsanız daha hoş gözükecektir.

sevimsli

🌟Usta Tasarımcı🌟
Blue tasarımınızın tekniği güzeldi ama bu tasarımınız henüz yayında değil siz bu siteyi gene flash ilemi yoksa başka bir kod kullanarakmı yapacaksınız ? Çünkü sizde gördüğüm kadarıyla benim gibi flash/flex sitelerin üzerlerine admin panel kullanıyorsunuz gerçi benim tarzım farklı ama merak etme gereği duydum umarım yanlış anlamazsınız ? Hangisi acaba tahminim flex gibi tarz ona yakın yoksa başka bir dilmi ?

slayt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Pembe renk müşterinin istemiş olduğu ürün ve makinelerin kendi rengini taşımaktadır. sitenin asıl renkleri orange ve vanilya çiçeği dir.