Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mdf veya sunta'ya kanal acmak icin cnc router mi ?

Tunali Efe

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar öncelikle forumun yeni üyesi olarak hepinizi selamliyorum.
Konunun yeri burasimi bilemiyorum ama yanlis yere yazdi isem forum yönetiminden simdiden özür dilerim.Formu inceledigim kadari ile forumda hep konunun uzmani arkadaslar var,bu uzman arkadaslara kisa bir sorum olacak,ben yurtdisinda magaza dekorasyon isi ile ugrasmaktayim ve isimizin bir parcasi olarak mdf veya sunta panel de satmaktayiz,bu panelleri artik kendimiz üretmek istiyoruz mdf'yi buradan temin edebiliyoruz fakat kanal actirmak burada cok pahaliya geliyor bu mdf veya suntaya kanal acmak icin hangi makineyi kullanmaliyim ? yapacagimiz is sadece kanal acmak acacagimiz mdf'nin boyutu en 1.2 mt boy 2.4 mt ve biz enine kanal acacagiz.Bu islem icin en basit ve en az yatirim gerektiren nasil bir makine olabilir.El frezesi haric.Simdiden ilginize tesekkür ederim.

derinmavi84

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.bursim.com
en basit desk cnc ler işini görür fakat bunları bilgisayar olmadan çalıştıramassın ama sade bir makina..........

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
ciziciarabaliyatardairetestere.jpg

çizicili destere sizin işinizi rahatlıkla görür kanısındayım...

Tunali Efe

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar ilginize tesekkür ederim benim acmak istedigim kanalin resmini dünkü yazima koyamamistim simdi koyuyorum,konunun yabancisi oldugum icin resim yapmak istedigimi daha iyi anlatir düsüncesindeyim.Tekrardan tesekkür ederim,bu arada cevap yazip yardimci olan arkadaslara ayrica tesekkür ederim verdikleri tavsiyeleri inceliyorum.Resmi maalesef ekleyemedim,eklemek icin ugrasiyorum

Son düzenleme:

Tunali Efe

🌱Yeni Üye🌱
Cevap yazip yardimci olan arkadaslara tesekkür ederim verdikleri tavsiyeleri inceliyorum.Mükerrer yazildi özür dilerim.

Son düzenleme: