Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

MILAGROS güzellik salonu duvarı için

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mlagrosgzellksalonucm9.jpg

eleştirilerinizibekliyorum...

Benzer konular

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
"her zamanki tecrübeli ve güvenilir..." cümlesinde "size" kelimesinden vazgeçmelisiniz.
Sayfanın orta kısmna hareket katmak adına canlı,biraz koyu renklerle çeşitli eklemeler yapabilirsiniz.Dikdörtgenler biraz basit kalmış gibi.
Kolay gelsin.

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
"her zamanki tecrübeli ve güvenilir..." cümlesinde "size" kelimesinden vazgeçmelisiniz.
Sayfanın orta kısmna hareket katmak adına canlı,biraz koyu renklerle çeşitli eklemeler yapabilirsiniz.Dikdörtgenler biraz basit kalmış gibi.
Kolay gelsin.

haklısınız teşekkür ederim dide öle deyim bakıyım.saolun

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hep aynı renkler tasarımı bunaltıcı göstermiş bence de dikdörtgenler farklı olabilirdi.Değişik ve daha estetik fontları kullanabilirsiniz emeğinize sağlık

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tasarım güzel eline sağlık ama orta kısım bozmuş bence yazı karakteri çok basit kalmış

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hep aynı renkler tasarımı bunaltıcı göstermiş bence de dikdörtgenler farklı olabilirdi.Değişik ve daha estetik fontları kullanabilirsiniz emeğinize sağlık

haklısınız onu bende farkettim şimdi üzerinde çalışıyorum. teşekkürler.

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tasarım güzel eline sağlık ama orta kısım bozmuş bence yazı karakteri çok basit kalmış

font konusunda da haklısınız ama bu konuda patronum beni engelliyo...
4m-2m olacak hiç gerek yok dio.ama bn son kez şansımı deneyeceğim.::)teşekkürler

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
fontlarda sorun var onu belirtmiş arkadaşlar.. bence kutucukları kaldırıp yanlarına başka biseyler denemelimiz mesela renkli birer kelebek :) bi de güzellikte mucizeler yaratır sloganı güzellikte mucizeler sunar nasıl olur ?

emeğine sağlık

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
emegine saglık arkadaşım güzel çaşıma ama çok pastel kalmış renk bir kaç yerinde çalışmayı hareketlendir bence birde fontlar çok düz sıradanlaştırmış çalışmayı fontlar üzerindede dur derim emegine saglık

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Verilen ebatları göz önüne aldığımda sormak istedigim durumlar var arkadasım.
Genel itibariyle güzel görünüyor öncelikle belirtmek istiyorum.
4m- 2m ebat dediniz duvarınız buna müsait mi ?
ayrıca ingilizce icerik yazmıssınız.Tamam Tunalı Hilmi'de gecerli bir durum olabilir ancak hepsini ingilizce yapmanız gerekmiyor mu Beuty Saloon yada Hairdresser gibi...
İceriklerde ki cevirilere baktım. "Tato" yazmıssınız Tattoo dan mı geliyor ? benim bildiğim
"Permenantly Make-up ", yazılır.Ve son olarak dermalogica acaba dermatologic mi ?
Amacımız yardımcı olmak arkadaşım aklımda olan soruları paylaşıyorum.
İyi çalışmalar.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
arkadaşların yorumlarına ek olarak, bazı yerlerde iki nokta işareti kullanmışsınız, bunları atınız... üstteki ve alttaki resimlerde kullandığınız degradeli bantları atınız, resimler sayfaya doğru eriyip gitsin.. ve ortadaki yazılar lokanta menüsü gibi olmuş, kutucukları atınız ve birkaç objeyle hareketlendiriniz

saygılarımla

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fontlarda sorun var onu belirtmiş arkadaşlar.. bence kutucukları kaldırıp yanlarına başka biseyler denemelimiz mesela renkli birer kelebek :) bi de güzellikte mucizeler yaratır sloganı güzellikte mucizeler sunar nasıl olur ?

emeğine sağlık

kelebekler harika bi fikir.teşekkürler.denedim süper oldu...size ve diğer eleştirilere minnettarım....saolunn

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emegine saglık arkadaşım güzel çaşıma ama çok pastel kalmış renk bir kaç yerinde çalışmayı hareketlendir bence birde fontlar çok düz sıradanlaştırmış çalışmayı fontlar üzerindede dur derim emegine saglık

teşekkürler:)

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Verilen ebatları göz önüne aldığımda sormak istedigim durumlar var arkadasım.
Genel itibariyle güzel görünüyor öncelikle belirtmek istiyorum.
4m- 2m ebat dediniz duvarınız buna müsait mi ?
ayrıca ingilizce icerik yazmıssınız.Tamam Tunalı Hilmi'de gecerli bir durum olabilir ancak hepsini ingilizce yapmanız gerekmiyor mu Beuty Saloon yada Hairdresser gibi...
İceriklerde ki cevirilere baktım. "Tato" yazmıssınız Tattoo dan mı geliyor ? benim bildiğim
"Permenantly Make-up ", yazılır.Ve son olarak dermalogica acaba dermatologic mi ?
Amacımız yardımcı olmak arkadaşım aklımda olan soruları paylaşıyorum.
İyi çalışmalar.

ilk önce teşekkür ederim yorumlarınız için
duvar müsait ölçü alıp çalıştım.içerikteki ingilizce yazılar müşteri isteği ve metinlerde müşteriden gelme.kontrol etmemiştim.uyardığınız için saolun kntrol edeyim.dermalogica belirtmek istedikleri markaymış.orda kullanmamı ve rengine kendileri karar verdiler.eleştirileriniz için tekrar saolun.
kolay gelsin...

onderkattu

🌱Yeni Üye🌱
İngilizce çevirilerde porblem var gibi...

ayrıca sol tarafa yerlesen dikdörtgenler sayfa kenarına daha yakınken sağ taraf daha aralıklı. Bu tür tasarımlar yapılırken programlarda cetvel kullanmanızı özellikle tavsiye ediyorum. Yoksa bu tür hizalama sorunları yaşarsınız.

Bir birinden farklı fontlar kullanmışsınız ben olsam türkçeleri bir font ingilizceleri aynı font ailesinden farklı bir fontla tasarlardım. Renkler konusundada şüphelerim var. Daha çok deneme yapmalısınız.

Son olarak noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakılır.Ve eğer kısaltma yapılıyorsa örneğin Telefon yerine Tel.: ya da T.: şeklinde yazılması dorudur. iyi çalışmalar