Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

one way cam giydirme

huseyinnss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.huseyinsevindik.com
arkdaşlar merhaba;
kendi işyerimizin camları için yaptığım bir çalışma geçici olarak kalıcak sonra değişecek. yorumlarınızı bekliyorum.saygılar.

Son düzenleme:

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
göz yorucu bir çalışam olmuş.
yazıların altındaki dairelerin rengini %100 verirsen daha iyi olur.
En azından yazılar daha rahat okunur ve ön planda olur.
Şuan ön plan olarak görünen bir çalışma yok..
Çalışma Üzerindeki pembemsi lens yerine başka renkte kullanabilirsin.ya da direk resmi kullanıp boş alanlarını düz renk verebilirsin..

huseyinnss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.huseyinsevindik.com
yorumun için teşekkürler o yuvarlakları kaldırmayı düşünüyorum bende.resimlerin çözünürlükleri iyi olmadığı için bu şekilde düşünmüştüm.yinede dediklerin aklımda tabiki tekrar düzenleyip sizinle paylaşacağım.iyi çalışmalar

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ellerinize sağlık. Uygulamalar değil de uygulamaları daha doğru ve neden hepsinin sonunda noktalı virgül var? Eğer hepsi birleşip tek bir cümle olacaksa en sonuncusunda yine noktalı virgül var? Biraz karmaşık duruyor aklımda görüntüyü büyütüyorum belki o kadar karmaşık değildir, ebat önemli, ama yine de karmaşık buluyorum. Renkleri sevdim, ancak o üç daire olmasaymış sanki...

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
bence one way için çok abartılı bir çalışma boyutu bilmiyorum ama
tahminime göre basıldığında karma karışık hayal gibi bir iş çıkacaktır karşına

huseyinnss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.huseyinsevindik.com
arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler.çalışmanın ölçüsünü yazmayı unutmuşum kusura bakmayın ölçü 260cmx430cm.üç nokta firmamizin logosu o yüzden kullandım.baskısınıda yapmış bulunuyorum gayet güzel oldu ama henüz uygulama yapılmadı.ilk bakışta banada karmaşık geliyor ama gözümün alıştığındanmıdır nedir herşey yerli yerinde gibi geliyor bana tabiki farklı bakışlar çok önemli.iyi çalışmalar

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
zeminde sade renk veya pek belli etmeyecek şekilde degrade tercih etmenizi öneririm.Çok karışık duruyorlar.Dolayısı ile amacına hitap etmemiş olucaklar. Bu tasarım size iş getirecekse sade ve görünür olmalı.emeğinize sağlık...

huseyinnss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.huseyinsevindik.com

arkdaşlar uygulamdan sonra ancak koyabildim resimleri benim hoşuma gitti beğendim.yorumlarınız için teşekkürler bundan sonraki çalışmalarımda dikkate alacağım

darkwhiteman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi görünce hatırladım pazar günü tesadüfen önünden geçtim işyerinizin, eline sağlık baya bi emek harcadığın belli ama bencede göz yorucu olmuş