Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

pul tasarımı (havacılık) lütfen bi bakın..

morpena

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar foruma dün üye oldum bu da ilk yazım lise3 grafik öğrencisiyim şuan pul tasarımı yapıyoruz havacılıkla ilgili yardımlarınıza ihtiyacım var değişik fikirler cıkacaktır diye umuyorum uçakla ilgi olabilir vs. birazcık fikir verebilirmisiniz pazartesiye yetiştirmem lazım da şimdiden cok tesekkur ederim

Son düzenleme:

Benzer konular

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
böyle sana kimse yardımcı olamaz yani en azından ben sanmıyorum :)
sen yaptığın örnekleri yayınla yorumlar yapılsın, sende yapılan yorumlar üzerinden çalısmanı sürdür bu hem senin için hem burdakiler için daha pratik bir çözüm kolay gelsin...

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
sevgili,
morpena,
Allah nasip ederse, yarin birgün bir iş hayatın başlıyacak. Birde iş verenin olacak... misal ya pul tasarımı işi gelecek? Hatta havacılık ile ilgili, sen gene bu siteye mi yazacaksın? Fikir istiyorum diye?
Okul senin öğrenmen için var. Sen öğrenciyken çok fazla, fikir üreteceksin, çizeceksin, araştıracaksın. Aldıgın eğitim ve yaptığın çalışmalarla bir gelişim yolu kat edeceksin. Bugun bunu başarırsan eğer, yarın sende iş vereninde emin ol çok mutlu olur.
İnternette konuyla ilgili araştirma yap. Kütüphaneye git. Pul ile ilgili kitaplara bak. Pul koleksiyonu yapan kişilerle tanış. Filateli derneklerine git eski tarihli pul kataloglarını iste. En güzel fikir senin fikrin olacak emin ol ve lütfen kendine güven...

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Nerede Grafik Lise3 öğrencisisin Bizde yapıyoruz havacılıkla ilgili ama biraz kendi fikirlerini yapsan daha iyi olcak çünkü bir yarışma bu : ) Uluslararası Havacılık ile ilgili : )

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bencede Uçaklar Filan Öyle Şeyler Kullan Daha Dikkat Çekici Olur ;)

morpena

🌱Yeni Üye🌱
yaa dogru söyluyorsunuz :S kafamda cok fikirler var ama..farklı olmasını istiyorum burdaki yarışmada cok güzel yaratıcı arkadaslar var.belki fikirlerini alabilirim demiştim =) neyse cok tesekkur ederım baktım pul koleksiyonlarına vs..neyse hafta sonu ugrasıcam cok sağolun hepinize tesekkur ederim =)