Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

QuarkXPress 8 açılma sorunu lütfen acil yardım...

bady_musti

🌱Yeni Üye🌱
QuarkXPress 8'i kurdum ve programın açılması için çift tıkladığımda program ilk başta açılıyor sonra açılıştaki görüntü çıkıyor ve ben hiç bişi yapmadan tekrardan kendiliğinden kapanıyor..

Programın açılması için tıkladıgımda çıkan açılışın resmi..

bu resimdede görev yöneticisinden QuarkXPress.exe'nin çalıştıgını gösteriyor..

ve en sonunda QuarkXPress.exe esrarengiz bir şekilde kayboluyor ve quarkta açılmıyor..

Bu problem hakkında bilgisi olan arkadaşlar yada daha önce başına gelen arkadaşlar varsa yardım ederseler sevinirm..

Benzer konular

truant34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Senden programı kurarken lisans istemiştir sende okeylemişsin ve kurmuşsun ve bilgisayarda da büyük ihtimalle internet bağlı olduğu için direk men kendini kapatıyor yani ping atıyor veya programı kurduktan sonra pilgisauarı yeniden başlatman gerekirdi...

meveöz

🌱Yeni Üye🌱
quarkta 7,2 de overprint nasıl yapılıyor arkadaslar yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

CimCime15

🌱Yeni Üye🌱
offffffffffffffffffffffffff acil yardım

:headbang::headbang:
Ouark Press 8.0 'ı yükledim iki hafta gazete dizgisi yaptım şimdi açılmıyor proğram delircem biri bana acil yardım etsin. yarın baskıya vermem gerek

poseidon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
positivedesign.webs.com
Programi lisansli mi kurdunuz yoksa kacak mi? eger ayarlari dogru yapmadiysaniz ve lisansli degilse bu hatayi vermesi normal... yapacak bisey yok y alisansli alacaksiniz ya da lisansini bulacaksiniz!

bady_musti

🌱Yeni Üye🌱
sorunu çözdüm hepinize ilginiz için tşk ederim.. Sorunumu şöyle çözdüm ilk başta kurdugum QuarkXPRESS'i kaldırdım bilgisayardan sonrada REGEDİT ten quark a ait keyleri sildim sonra tekrar kurdum kurduktan sonra bilgisayarım yeniden başlattım tıkladım ve çalıştı :)

bady_musti

🌱Yeni Üye🌱
inş ben ufak bir ilçede yerel gazete tasarlıyorum ama tasarımlarımı Corelle yapıyorunm şuanlık ona baya alıştım QuarkXPress'i ögrenmek için kurdum ama internette biraz araştırdım QuarkXPress için videolu dersler filan bulamadım internette bu tür dersler bulabilirmiyim..

BabyStopMe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
QuarkXpress %99 kısa yollar ile kullanılan bir programdır. kısa yolları öğrenmen videolu çalışmaktan daha iyidir..

bady_musti

🌱Yeni Üye🌱
bu akşam biraz kurcaladım dediğin gibi kısa yollarını iyi ögrenmek lazım tavsiyen için tşk ederim.

esesserkan26

🌱Yeni Üye🌱
bady_musti bende de aynı sorun var. dediğin gibi regeditteki tüm quarkla ilgili verileri sildim geri yükledim pcyi yeniden başlattım aynı sorun var ne yapmam gerekiyor çok acil şimdiden teşekkürler.

adotek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha bu gün aynı sorunu yaşadım
programı kaldırın daha sonra yerel disk C'de bulunan her türlü quark adı altında dosyayı silin. anlayacağınız quark adı altında pc nizde hiçbir şey kalmamalı daha sonra programı tekrar kurun sorunsuz bi şekilde çalışacaktır.