Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

raket pano çalışması

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
444272bilisimraketpano.jpg

Benzer konular

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ellerine, emeklerine sağlık...

*** 1. pano güzel olmuş... 499 un yanındaki YTL+KDV yazısını keşke uzatmasaydın.Alt hizzasından yarıya kadar yeterli olurdu, birde benim sevmediğim bir olaydır fontların şeklini uzatmak. Font'un estetiğini yitirdiğini düşünüyorum. 12 taksit; TAKSİT'lerin altındaki fonu zeminden farklı yapabilirsin. Bilişimler fazla büyük olmuş, alttaki kredi kartı türlerini en alta koyabilirsin....

***2. çalışma çok koyu :(. Bana kalırsa oradada şöyle bir kompozisyon olabilir. Maskeli bir adam (kötü adam) kullabilisin... Kameranın ona doğru bakması daha bi başarılı olabilir belkim..

Tekrar söylüyorum Çok güzel panolar... Yorumlarım fikirlerim ... Teşekkürler ...

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
fontlarla oynamadım bende sevmiyorum bozulmuş fontları taksitlerin zeminini değiştirebilirim evet haklısın.birde bilişimleri büyük istiyor anlatamadım müşteriye büyük olunca güzel oluyor sanıyorlar.2. panodada gece rengini kullandım.ama senin dediğin yorumda güzel belki maskeli adamla kameranın yerini değiştirebilirim.ama corelde bu kadar yapabiliyorum psim gelişirse daha iyi olacak teşekkürler.

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mousuna klavyene zihnine sağlık peri gerçekten güzel omuş

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
bilgisayara gölge filan verebilirsin toprağım havada gibi durmuş..
güvenlik sistemlerindede firma adının karakterini ve rengini değiştir bence hepsi aynı olmuş.

designed by ofa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel iki tane pano çalışması olmuş. Turuncu çalışmanı daha çok beğendim DeFactonun dediği gibi kart logoalrını alt tarafa koyman daha iyi olur diye düşünüyorum ellerine sağlık iyi çalışmalar diliyorum...

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
dediklerinizi uygulayacağım saolun iyiki varsınız

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Peri hanım,

Ellerinize sağlık hoş çalışmalar söylenecek şeyleri ben de takrar etmek istemiyorum bir daha, arkadaşlar belirtmiş genel olaral fontlarla ilgili bir karmaşıklık söz konusu onun dışında kullandığınız zeminler hoş olmuş.
Güvenlik afişinde hırsızın kafası kesilmiş o kötü bir görüntü olmuş. Onu değiştişrmenizi önerim ve dekupesini yapamamışsınız maalesef.

Teşekkürler..

Psikolog

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. Çalışmanda ki Bilgisayar yazısı bence panoya uymamış. bilgisayar yazısı yerine kampanyaya ait bir Slogan olabilirdi. Firma İsmi Sağ alt köşeye ve Adresi ise altına olabilrdi.
Ama yinede güzel bir çalışma. emeğine sağlık.