Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

raket pano çalışması

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
imajbilboard1yk1.jpg

Benzer konular

can.1988

🏅Acemi Tasarımcı🏅
görsel olarak fena değil slogan yaptırmayın değilde yaptırmayınız olarak eklersen bence daha iyi olacak

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
haklısınız teşekkürler

XURVIN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slogan değişebilir ama emir kipiyle bitmesi daha avantajlı diye düşünüyorum bu kibarlık kabalık anlayışı değil firmanın kendine güvenini ifade eder... zeminini açık ton kullanmayı denedinmi bilmiyorum ama siyah boğuyo gibi geliyo bana zemindeki şekillerde yeterli değil gibi soru işareti dikkat çekmek amaçlıysa ünlem kullanabilirsin zihnine sağlık... başarılar...

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
slogan değişebilir ama emir kipiyle bitmesi daha avantajlı diye düşünüyorum bu kibarlık kabalık anlayışı değil firmanın kendine güvenini ifade eder...
katılıyorum kullandığın hali doğru::: soru işareti bence de uymamış

Son düzenleme:

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
hoş olmuş fakat;
ortadaki kolajında çakmağın altı görünmemeli bence :(
soru işareti yerine slogandaki gibi '!' koyabilirdin daha iyi dururdu sanırım '?' pek bütünleşmemiş. Sloganın soru sorarak kitleye ulaşanlardan değil çünkü.
Ya da hiç kullanma sloganını ortala. Bir de slogan + boşluk + !
koymuşsun. Boşluğu kaldırman gerekir.
altlardaki tel ve URL adresininin altlarını bloklarsan daha iyi olur sanırım :(
Telefonun üstündeki illüstrasyon da fazlalık bence. Bilirsin 'Grafik ayrıntılardan arınma sanatıdır' =)
Ellerine sağlık.

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
o kadar kişi bakmış kimse ünlemden önce boşluk verilmeyeceğini ya bilmiyo ya da görmemiş :(

ercü

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel olmuş ellerine sağlık

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
raket pano çalışması sadelik olarak kent mobilylarında bu ürün çok sadeliği ile tanınmıştır.
çalışmaya gelince zemine uyguladığın vektörel çizgileri birleştirip (weld) yaparsan
transparan uygulama daha şirin görünecektir.
resimlere gelince sanırım coreldraw proğramında hazırlamışsın..?
kesim için photo-paint'e attığın zaman wand mask tool araçıyla kesimi gerçekleştirmişsin sonrasında coreldraw'a geçiş yaptığın zaman önceki zeminin kenar kısımlarında kalıntılar oluşmuş bunu shape tool araçıyla kenarlardan kırpma yapabilirsin. siyah zeminde belirgin bir şekilde görünüyor birde raket'in gece görünüşünde bunlar dahada belirginleşecektir.
birde orta kısımdaki dairesel çeberin içersinde bulunan ürünler dairenin içinden çıkmış bir durum sergilemiyor çakmak ve anahtarlığa uygulamış olduğun eğimler arasında beyaz boşluklar görüyorum.
çok söyledim bişey daha eklicem bu son dairesel kesitlerde uygulamış olduğun renkler güzel fakat gri ton baskı aşamasında istediğin gibi çıkmayabilir..
gri tona çok az miktarda cyan katarsan bu sorun ortadan kalkmış olur.
bir raket çalışması için uygun diyebilirim başarılar peri

0510

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sadece ben telefon ikonuna takıldım
gerisi güzel
eline sağlık