Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

rakı tasarımım (yorum lütfen)

sercan001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kentrakimk9.gif

kentraki2ny2.gif

bu tasarımın en güzel formuna ulaşması için sizden (abilerim ablalarımdan yani) yorum bekliyorum
şurasını şöyle yapsaydın burası böyle olsaydı gibi yorumlar yaparsanız sevinirim:angel::iloveyou:

Benzer konular

asimavi_ist

🌱Yeni Üye🌱
kardeş acizane görüşüm içeceğin özellikleri çok büyük yazılmış ayrıca o turkish rakı da bence olmamış orda türk rakısı yazsan hem daha anlamlı olur hemde müşterinin gözünde özenti hissini uyandırmaz birde şunu söyliyim metni bi elden geçir vede ''uzun uzun dinlendirildi'' den sonraki nokta nın arkasına bi boşluk bırak cümlene öyle devam et

KOLAY GELSİN...

sercan001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kardeş acizane görüşüm içeceğin özellikleri çok büyük yazılmış ayrıca o turkish rakı da bence olmamış orda türk rakısı yazsan hem daha anlamlı olur hemde müşterinin gözünde özenti hissini uyandırmaz birde şunu söyliyim metni bi elden geçir vede ''uzun uzun dinlendirildi'' den sonraki nokta nın arkasına bi boşluk bırak cümlene öyle devam et

KOLAY GELSİN...

evet sen söyleyince anladım,turkish rakı olmamış.diğer dediğin değişiklikleride yapıcam.çok teşekkür ederim

türkan1

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, elinize sağlık, bir iki eleştiri de ben yapayım bari.
ben kulandığınız fontun rakı için çok sert olduğunu düşünüyorum.
arka etikette açıklama gerçekten çok büyük. kaç punto kullandın?
birde arka etiketteki üzümü etiketten taşırmasan nasıl olur ve lütfen TÜRK RAKISI deyin. herkes bizim rakımıza hayran.

sercan001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba, elinize sağlık, bir iki eleştiri de ben yapayım bari.
ben kulandığınız fontun rakı için çok sert olduğunu düşünüyorum.
arka etikette açıklama gerçekten çok büyük. kaç punto kullandın?
birde arka etiketteki üzümü etiketten taşırmasan nasıl olur ve lütfen TÜRK RAKISI deyin. herkes bizim rakımıza hayran.

yorumun için teşekkür ederim
dediklerini yapıcam
çok saol

arkadaslar bu arada her iki resimde görünüyordur umarım?

naycll

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım tamam çalışma arkadaşların düzeltmesiyle olmuş da rakı üzüm rakısı mı acaba merak ettim doğrusu :)

sercan001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet rakı üzüm rakısı :D
hatta yaş üzüm rakısı :D

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kent rakı karekteri olmamış Turkish Rakı yerine Türk Rakısı yazmalısın içerik yazısı büyük
alttaki kent rakı kent rakı geçişini zemine ve daha küçük yazılarla yazabilirsin eğer illa üzüm koyacaksan başka bir vektör ya da resim koymalısın diye düşünüyorum.

sercan001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumun için teşekkür birsel