Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Rap Albümü CD Kapağı Tasarımı

invincible

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İzmir'de bulunan bir arkadaşımın albümü için yaptığım ilk Cd kapağı tasarımıdır.
Eğitici ve bilgilendirici yorumlarınızı esirgemeyin. Saygılar.

(Reklam olmaması için tasarımların sağ ve sol altında bulunan web sitelerini sildim)

bucacrewzn0.jpg

Tasarımın büyük halini görmek için resme bir kez tıklayınız.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Herşey iyi hoş ama buca crew yazısı üzerinde durmalısın..Zemine ve eklemelerin yanında kabaca fıs kalmış..Ama zemin başarılı..

alobar-pan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
creedwar'a katılıyorum. bence daha kalın bi font kullanmalısın "buca crew" yazısı için. bir de harflerin içinde de ayrı bir çalışma yapabilrsin. pek anlatamadım da mesela altın'a benzetmek gibi. bence kapaktaki en önemli nokta grubun ismi. en çok ona eğilmelisin.

invincible

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Herşey iyi hoş ama buca crew yazısı üzerinde durmalısın..Zemine ve eklemelerin yanında kabaca fıs kalmış..Ama zemin başarılı..

creedwar'a katılıyorum. bence daha kalın bi font kullanmalısın "buca crew" yazısı için. bir de harflerin içinde de ayrı bir çalışma yapabilrsin. pek anlatamadım da mesela altın'a benzetmek gibi. bence kapaktaki en önemli nokta grubun ismi. en çok ona eğilmelisin.

emeğine sağlık

Teşekkürler arkadaşlar , tespitleriniz hatalarımı görmeme yardımcı oluyor saolun. Altın fikri hoşuma gitti ama elden birşey gelmez , 3 ay önce yaptığım bir çalışma.

unforgiven_aa

🌱Yeni Üye🌱
creedwar a bende katılıyorum ve ayrıca parça isimleride basit düz yazı değişik yazı stili kullanabilirdin ve en önemlisi arka fona portable mix vs. silüeti koaysaydın iyi olurmuş. emeğine sağlık iyi çalışma.