Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Resimler üzerine yazı yazmak için program bilen varmı?

Benzer konular

RYUDORF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.adobegrafik.com
***** girin bakın.. photoshopta yapmayı bende biliyorum. fakat 20 adet resim üstüne 30 çeşit değişik isim yazılacak. yani 600 eder. anlayın beni işte :)

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
*********** girin bakın.. photoshopta yapmayı bende biliyorum. fakat 20 adet resim üstüne 30 çeşit değişik isim yazılacak. yani 600 eder. anlayın beni işte :)

size burada elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz... verdiğiniz cevaba bakın... sorunuzu baştan bu şekilde yazsanız bizde ona göre bir yardımda bulunurduk...

tekhun

🌱Yeni Üye🌱
Sonuçta hangi programı kullanırsan kullan yazıları yazacaksın photosopta layerli bir şablon yap ve yazılarını yazmaya başla çünkü öyle bir programı arayıp bulana bulupta istediğin sonucu alana kadar bayagı bir zaman geçecektir eminim...

RYUDORF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.adobegrafik.com
size burada elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz... verdiğiniz cevaba bakın... sorunuzu baştan bu şekilde yazsanız bizde ona göre bir yardımda bulunurduk...

nasıl istersen öyle yorumlarsın. ben bu cevabı verirken gayet iyi dileklerimle yazdım. sizin canınız sıkkın galiba ki yazımı değişik yorumladınız..

böyle bir program bilen varmı? photoshop corel illustrator vs.. aramıyorum. grafikerim zaten. bunlarla nasıl yapılacağını biliyorum. lütfen programı bilen yorumlasın. herkese teşekkürler...

♾️Grafik Gurusu♾️
nasıl istersen öyle yorumlarsın. ben bu cevabı verirken gayet iyi dileklerimle yazdım. sizin canınız sıkkın galiba ki yazımı değişik yorumladınız..

böyle bir program bilen varmı? photoshop corel illustrator vs.. aramıyorum. grafikerim zaten. bunlarla nasıl yapılacağını biliyorum. lütfen programı bilen yorumlasın. herkese teşekkürler...

konu başlığınızı hatırlatayım size "Resimler üzerine yazı yazmak için program bilen varmı?" bu başlıkta ben photoshop biliyorum ama içinde istediğim gibi örnekler olan bir link var ama ben bunu size vermiyorum kendiniz ne anlatmak istediğimi tahmin edin bana da sormayı beceremediğim sorumun cevabını verin mi diyor...

RYUDORF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.adobegrafik.com
konu başlığınızı hatırlatayım size "Resimler üzerine yazı yazmak için program bilen varmı?" bu başlıkta ben photoshop biliyorum ama içinde istediğim gibi örnekler olan bir link var ama ben bunu size vermiyorum kendiniz ne anlatmak istediğimi tahmin edin bana da sormayı beceremediğim sorumun cevabını verin mi diyor...

Konu başlığı bir program istediğim. konunun içeriğinede 2 adet örnek koydum. kumsaldaki yazı ve pasta üstüne yazı gibi.. baktımki yanlış anlaşıldı herkes photoshop dedi. sonrada bir örnek site koydum ve durumu açıkladım. ilk başta yazmadım diye öleyim mi yani.. :)

♾️Grafik Gurusu♾️
Konu başlığı bir program istediğim. konunun içeriğinede 2 adet örnek koydum. kumsaldaki yazı ve pasta üstüne yazı gibi.. baktımki yanlış anlaşıldı herkes photoshop dedi. sonrada bir örnek site koydum ve durumu açıkladım. ilk başta yazmadım diye öleyim mi yani.. :)

örneklerinizin görünüp görünmediğine baktınız mı bu cevabı yazarken...

RYUDORF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.adobegrafik.com
jpg koymadım zaten. yazarak verdim örneği. ne bileyim bütün grafik olayını photoshopa bağlanacağını. tekel mi bu adobe? yığınla program var. değişik fikirler aramak istedim sadece. en ideal program photoshop kabul ediyorum ama sadece benim istediğim iş için uzmanlaşmış programlar var. sadece text yazarak grafiği halledebiliyor. verdiğim site örneğinden yararlanabilirsiniz.. bütün ihtiyacımı görüyor bu site. ama resimleri kalitesiz. ben baskıya hazırlayacağım.