Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Rock And Roll typo

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
3247.jpg

Benzer konular

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
ellerine sağlık ben çok beğendim tebrik ederim

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık arkadaşım...fazla yorum yapmıcam...sonra arkamdan konuşurlar neme lazım...

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok şık olmuş eline sağlık iyi çalışmalar

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel ve etkileyici bir çalışma olmuş.Emeğinize sağlık

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Horn'u çok sevdim, eline sağlık, yalnız anlayamadığım bir şey, orada Rock and Rool' mu yazıyor o_O??

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
Horn'u çok sevdim, eline sağlık, yalnız anlayamadığım bir şey, orada Rock and Rool' mu yazıyor o_O??

teşekkür ederim... evet Rock and Rool yazıyor aslında "roll" olması lazımdı ve rock'ın sonunda n olmaması gerekti ama dalgınlığa gelmiş bir çalışma örneği diyebiliriz... aslında n yi koydum serçe parkmakta coke yazma düşüncesi içindeydim rockn coke diyede okunabilecekti...

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim... evet Rock and Rool yazıyor aslında "roll" olması lazımdı ve rock'ın sonunda n olmaması gerekti ama dalgınlığa gelmiş bir çalışma örneği diyebiliriz... aslında n yi koydum serçe parkmakta coke yazma düşüncesi içindeydim rockn coke diyede okunabilecekti...

anladım, coke'u mok'u boş ver :tongueout:, bence rool'u roll olarak düzelt, çünkü gerçekten güzel bir iş çıkartmışsın :clapping:, tek renk zemin de de harika duracağına eminim. Tekstürleri çok iyi kullanıyorsun, ama kırmızı bantları sevemedim, tabi yine zevk meselesi :)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
anladım, coke'u mok'u boş ver :tongueout:, bence rool'u roll olarak düzelt, çünkü gerçekten güzel bir iş çıkartmışsın :clapping:, tek renk zemin de de harika duracağına eminim. Tekstürleri çok iyi kullanıyorsun, ama kırmızı bantları sevemedim, tabi yine zevk meselesi :)

hımm... bantlar olmasaydı çalışma havada gibi bir görüntü ortaya çıkardı ve çalışmada siyah beyaz ağırlıklı olunca kızmızı bantında ayrı bir renk katacağını düşündüm ama sadece üst olması yeterliymiş... evet bu yanlışı düzeltmek gerek katılıyorum sana böyle kalmamalı... :D

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hımm... bantlar olmasaydı çalışma havada gibi bir görüntü ortaya çıkardı ve çalışmada siyah beyaz ağırlıklı olunca kızmızı bantında ayrı bir renk katacağını düşündüm ama sadece üst olması yeterliymiş... evet bu yanlışı düzeltmek gerek katılıyorum sana böyle kalmamalı... :D

Bantlar için değil ''rool'' için hata diyorsun umarım :D, evet kesinlikle düzeltmelisin!

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
evet roll için diyorum... değiştirilmiş haline farklı bi çalışma oalrak yapayım artık telafi olsun... :)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
buda güzel arkadaşım eline sağlık...:)fazla yorum yok...:)

G-ART

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir amacı ve bir mesajı olmasada görsellik bakımından güzel eline sağlık.

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu da güzel bir çalışma ama bence önceki daha sade
benim daha hoşuma gitmişti iyi çalışmalar