Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Rock Festivali İçin Logo

sync_up

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yazın gelmesiyle birlikte çoğalan festivaller ve son yıllarda Rock müziğin tırmanışta olması nedeniyle düzenlenen uluslararası rock festivallerine bir yenisi daha katılıyor. Organizasyonun tamamını firmamız düzenliyor ve dolayısıyla logo ve tasarım çalışmaları da bana kalıyor.

Festival için yapılan logo tasarımlarından bazıları...

logoqm4.jpg

Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin!

Benzer konular

ibozo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Anlaşılan kimse rock ya da heavy m e t a l (sansürlüyo meret arasına boşluk koydum) dinlemiyor :)) meydan bana kaldı tabii hangi gruplar var beleş bilet var mı konser nerde bunları yorumlarımdan sonra özelime mail atarsın :)) Başta biz rockçılar (eskidendi tabii şimdi haber bile izliyemiyorum) öyle renkli jan janlı şeylerden pek hoşlanmayız genelde hepimizin 5 -10 tane siyah tişörtü olur bu durumda sağdaki 3 logo sizlere ömür :) yani ana renk siyah, soldaki logoların da ayakta duran vatandaşlar blues havası vermiş sanki parliament blues festivali için saklayabilirsin onları :) eee geriye kaldı bi tane onunda yazı rengini tutmadım turquaz sanırım onuda sea ya uygun alttaki mavi renkten yaparsan 2008 in oralara izmir istanbul (ankara olmaz orda sea yok :)) ) gibi yer belirtirsen zaten parlatmışsın süper olur valla. ama siyahı 50 40 40 100 ver ki basıldımı zayıf kalmasın. benim bileti de unutma hepsi güzel ama tercihim 1 numara. sen de onu beğenmiş olmalısın ki en başa koymuşsun. benim taktik müşteriye okeyletirken iyiler öne uyduruklar alta :))) Kolay gelsin dostum. Saygılar

yaa bi de şu parlamayı biraz kırsan diyorum :)) çok sert durmuş

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
4 ve 6 çalışma dışında bence güzel gözüküyorlar ben begendim emegine sağlık

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Ben en sertlerini dinliyorumda bu logolar biraz basit olmuş.Hazır vektörel çizimler kullanmışsın hepsinde.Ayrıca çok karışık.Daha sade ve dahada anlaşılır olması lazım bence.
Rock veya heavy ****l grup yada festival logoları daha sert keskin hatlardan oluşur genelde.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
hazır objelerle anca görsel hazırlanır ama logo hazırlanmaz. logo özgün olmalıdır. birde herşeyin bir doğası olduğu gibi rock müziğinde bir doğası vardır. doğası gereği rock müzik sert bir müziktir ve bu logolar o sertliği hiç mi hiç yansıtmıyor. ayrıca rock müziği temsil eden renkler siyah kırmızı ve beyazdır. bir renkler üstüne durmalısın. şuanda yapmış olduğun logolar daha çok punk müzik tarzında olmuş.

purple

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logo Çalışmaların Çok kötü değil fakat logo tasarımınında kuralları vardır. Özellikle Logo tasarımında 3 boyuttan çok vektörel ve sade şeyler kullanılmalı az öge ve sadelik önemli.Çok öge okunurluğu azaltıp dikkat dağınıklığı yaratır.Daha sade ve okunur olmalı. seruvenist arkadaşımızın dediği gbi
rock müziği temsil eden renkler siyah kırmızı ve beyaz tarzında şeylerdir.rock müziğin ruhunu yansıtmalı.bencede.yeni nesil logolarda bu parlama olayı çok fazla kullanılıyor ya hiç kullanılmamalı yada daha yumuşak birşeklde geçiş olmalı.ellerine sağlık..

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzell elerine sağlık cıvıl cıvıll..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
logo illaki yuvarlak veya kare bi zemin içine oturtulmamalı bence..genel olarak standartı geçmemiş ve olaydan anlamayan birisinin bile aaa ewet konser veya eglence war demesıne yol acabılecek görsellıkte..yıne de ugrasına ve calısmalarına tesekkurler..ama sınırlarını zorlamalısın bana kalırsa..A tout le monde..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hazır şeyler kullanmışsın we tasarım biraz karışık olmuş kendin çizsen ve kendine özgü sade vektörel bir şeyler deneseydin daha iyi olurdu
yinede 4.logo hiçde fena değil;)
ama bunun corelde wektörel olarak yapılmasını tercih ederim:)

komsukizi105

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3. yuvarlak siyah ve dalgalı olan nedeni niçini yok o...

yildiz.enes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence 3 ve 4. çalışmalar gayet güzel. Fakat rack müziğin tarzı bu değil o ayrı.

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
İlki Güzel Ama Renklerde Oynama İStiyor Birazcık.. Oraya Daha Sert Biseler Bulabilirsin veya Çizebilirsin Daha Güzeli.. Rozet İçin Hoş Ama Rock İçin Zayıf.. Eline Sağlık..

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk çalışma da zemin ve ışık çok hoş fakat fontu değiştirmeni öneririm. daha sert fontlar daha uyumlu olucaktır. emeğine sağlık!..

madness

🌱Yeni Üye🌱
en alt soldaki resimde sea rock yazan kısımda siyah yuvarlağın dısında kalan kısım kırmızı siyahin içinde kalan kısım beyaz olursa çok hoş gözükür bu arada yuvarlağın içinden geçen beyaz çizgide yazıya gelince kırmızı çizgiye dönüşse daha güzel olur bu arada çalışmaların güzel olmuş eline sağlık

sync_up

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar uyarı ve önerileriniz için çok teşekkür ederim. Sizin de söylediğiniz gibi rock müziği ve tarzını pek yansıtmayan logolar olduğunu ben de anladım ve bunun üzerine yeni bir çalışma yaptım. Bu çalışma oy birliğiyle kabul edildi.

searocklogosa2.jpg

Yeni yorumlarınızı bekliyorum ;)