Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sadece resimlerden oluşan katalog çalışması

julienn

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Sadece resimlerden oluşan bi katalog hazırlıyorum. Pek çok tasarım inceledim. Ama pek çoğu bildik çalışmalar. Resimler ya karenin, dikdörtgenin yada kenarları oval yapılmış şekillerin içine gömülmüş. Elinizde beni yönlendirecek farklı çalışmalar varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
22165438.jpg

Son düzenleme:

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Resimi büyük bir boyutta linklerndirerek sunsan bize ona göre yorumlarımızı şekillendirsek:)

wed-design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel görünüyor ama çok küçük görünüyor. Büyük olsa daha iyi olacak.

julienn

🌱Yeni Üye🌱
Yukarıdaki resim benim daha önce yapmış olduğum bi katalog. örnek olsun diye koydum sayfaya. Bu çalışmanın yorumlanması değildi amacım. içinde yine bu çalışma gibi sadece resimler olan bi katalog daha yapacağım. Sizden ricam beni yönlendirebilecek, fikir verebilecek sadece resimlerden oluşan çalışmalarınız varsa paylaşmanız.. Teşekkür ederim.

julienn

🌱Yeni Üye🌱
Böyle bi çalışma yaptım. Sizce bu nasıl???
rneksayfa.jpg

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Sİteyi takip ediyorsanız burda hiç kimsenin bana bir fikir verin sorununa doğrudan yardımcı olalamadığını görmişsinizdür. Taslak halinde bile olsa bir çalışma yapıp onun üzerinden eleştiri yada fikir isterseniz daha kolay ve hızlı yol alırsınız. Ayrıca sadece resimlerden oluşan örnekleri arıyorsanız (paylaşırmısınız demişsiniz) forumda arama yaparak sonuca ulaşabilirsiniz.

(yorumumla aynı anda çalışma eklemişsiniz)

Çalımayla ilgili fikirlerimizi dile getirmemiz için biraz daha büyük boyuttta yüklemelisiniz.