Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

satılık cdr tasarımları

ydesigner.66

🌱Yeni Üye🌱
elimde olan cdr seti 250 tl den satıyorum bütün çalışmalar cdr ve jpeg ön izlemleri var. yaklaşık 10 dvd çalışmalar orjinal.

3819251.jpg

3819260.jpg

3819233.jpg

3819228.jpg

3819227.jpg

3819225.jpg

3819223.jpg

3819220.jpg

3819219.jpg

381923.jpg

381922.jpg

iletilşim mail adresi : ydesigner.66@gmail.com

Son düzenleme:

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Başkalarına ait hazır templateleri download edip satılığa çıkarmak sizce etik mi ?

ydesigner.66

🌱Yeni Üye🌱
kaçak windows kullanıyorsun

bilgisayarında bir çok kaçak program var bunları nasıl açıklayacaksın acaba hiçbirine para verip aldığını sanmıyorum. bu da okadar etik. hem nerden biliyorsun para verip almadığımı.şuan burda hepsini bedava versem herkes indirir bunuda sana garanti ederim. Şimdi siz iş yaparken hiçmi başkalarına ait resimleri kullanmadınız. eminim ki kullanmamışsınızdır.

Son düzenleme:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bilgisayarında bir çok kaçak program var bunları nasıl açıklayacaksın acaba hiçbirine para verip aldığını sanmıyorum. bu da okadar etik. hem nerden biliyorsun para verip almadığımı.şuan burda hepsini bedava versem herkes indirir bunuda sana garanti ederim. Şimdi siz iş yaparken hiçmi başkalarına ait resimleri kullanmadınız. eminim ki kullanmamışsınızdır.

Birincisi benim kullandığım programlar işletim sistemi dahil hepsi lisanslıdır. Tabi bunu bilmediğin için sadece tahmin yürütüyorsun.

Konumuz bunları kullanıp kullanmamanız veya buraya yükleyip,üyelerin bunları indirip arşivlemesi değil. Kaldı ki forumda paylaşıma açılmış ve bir çok üyemizin faydalandığı yüzlerce materyal var.

Benim eleştirdiğim konu başkasına ait tasarımları hiçbir emek harcamadan pazarlamaya çalışmanız.

Bunun adı tek kelime ile haksız kazançtır. Parasını ödeyip satın almış olabilirsiniz. Ama bu size bunları satma hakkı vermez. Çünkü bu tip ürünlerin telif hakkını tasarımlarda kullanmak adına satın alıyorsunuz satmak için değil.