Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Seiko S 64 Sarı renk problemi

dijiman

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar 2006 senesinde aldığımız bir Seiko S 64 bir adet makinamız mevcut ancak son zamanlarda sık bir şekilde ekte gönderdiğim hadiseyi yapmakta boya hattında hava yok lc ve lm kafalarla yer değiştirdim kafa voltajlarını da ayarladım ancak bu sorunu bir türlü çözemedik. Yardımlarınızı bekliyorum.
Hadiseyi bir de tarayıcı ile tarayıp rapid'e yükledim bakarsanız sevinirim.RapidShare: Easy Filehosting

Benzer konular

gutenberg

🌱Yeni Üye🌱
sorun buyuk ihtimalle boyalarda baskıya iyi baslamıs fakat sonra boya kesmis pump motor diye bi menü var orda 45 sn kadar calıstırıp tekrar denemeni tavsiye ederim.

dijiman

🌱Yeni Üye🌱
Hiç bir işe yaramıyor akla gelen her türlü müdehale yapıldı sanıyorum ana kart üzerindeki ateşleme kısmında bir problem var teşekkürler

metin60

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım bu tür sarı kesmasi bu model makinalarda genelde bilgisayar sisteminde virüs bulunursa meydana gelir.makinanın test menüsünden 5 defa arka arkaya color testi al kesme yapmazsa bilgisayarını virüs testinden geçir. yaparsa makinanın capping sistemini gözden geçir.

reklamci33

🌱Yeni Üye🌱
hava tankının içine boya girmediğinden emin ol.hava tankını açıp şamandranın takılı kalıp kalmadığından emin ol sanırım sorun orda

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
Merhaba.
Türkiyedeki ilk seiko 64 s i kuran biriyim. en az 30 adet kurdum ve hala hepsinin servisi benim üstümde.
beni 0553 580 13 71 den ararsan sana yardımcı olabilirim.
Makinenin ciğerini bile bilirim.

egevatansever25

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aynı sorun bendee oldu xaar makinada sorun ya samandıraya hava giriyo boya basmas o saman

yada kafaların termostatına dikkat et