Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

seiko sizce mantıklımı

yilmaz5907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar ben seiko kafa bir makina gördüm baskıları muhtesemdi ömür ve kafa konusunda bir bilgisi olan varmı... 30000$+kdv ye degermi 2e group satıyor..

Benzer konular

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Teknİk Özellİklerİnİ Yada Markasini Yazarsan Yardimci Olmaya ÇaliŞabİlİrİz.

yilmaz5907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sing flow

markası sing flow 3,20 6renk seiko 1440dpi miş

karakutu_

🌱Yeni Üye🌱
seiko xaar a göre perfonmans olarak hızlı, kaliteli,yüksek çözünürlüktedir ayrıca iç mekan kalitesinde baskı alabilirsiniz birde optik okuyuculu plotter alırsanız etiket yani bas-kes makinesi olarakta kullanabilirsiniz ben inceledim aklıma yattı. sizeded tavsiye ederim inceleyin bende www.dpisistem.com bu sitede görmüştüm gittim makineyi inceledim. iyi çalışmalar

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
ewet arkadaşım söylediğin makineyi zamanında bende inceledimmm gerçekten on numara baskı yapıyooo

ama işin içine maliyetler girince olay değişiyooo dediğin makinede o mükemmel baskıyı almak için 70$ lık boya kullanman gerekicekkk daha ucuzada boya bulabilirsin ama ozamanda hem baskı kaliten hemde kafaların problem yaşamaya başlarrr

kısaca söylemek gerekirseee
maliyet önemli değil kaliteli baskı isterim dersen SEİKO
yok kalite çok önemli değil hız isterim dersennn SPECTRA
bunların ikisinin arasını istersen XAAR 128 plus(hız için 80pl - kaliteli baskı için ise 40pl)

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bahsi geçen makina çin iç pazarı için üretilen ve çinlilerin bile tasvip etmedigi bir makina uluslararası satış için üretilmiş challenger seiko kafa makinalara veya fiyat konusunda problem varsa konica kafalara bakmanızı tavsiye ederim.

karakutu_

🌱Yeni Üye🌱
konika kafalarda bildiğim kadarıyla boya daha pahalı baskı kalitesi olarakta seiko daha mükemmel gibi geldi bana iç mekan gibi baskısı var ağzım açık kaldı teknoloji hergün yeni nimetler sunuyor bizlere:)

auctor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
challenger seiko kafa makineler şu anda peynir ekmek gibi satıyor , fiyatı ve baskı kalitesi kesinlikle tartışılmaz , kullanıcılar challenger seiko kafa makinelerin baskısını gördükten sonra xaar kafalı makinelerden direk olarak challenger seiko kafa makineye geçiş yapmaktalar , challenger seiko kafa makineler piyasada giderek oturmaktadır , hemen heryere satılmış durumda , sign 2007 fuarında da makine çook büyük ilgi görmüştü şu anda makineler kesinlikle yok satmakta , challenger seiko kafa makine alıpta memmun kalmayan bir müşteri ben görmedim , makina baskı kalitesi olarak spectra dan kesinlikle çook daha iyi ve şu ana kadar bozuk seiko kafa henüz görmedim.

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Seiko kafalı makine düşünüyorsan şayet Roland ın AJ1000 model makinesini incelemeni tavsiye ederim. Satteki baskı hızı 90 m2 ye kadar çıkabiliyor. Kullanılan boyada sağlık için bir tehlike teşkil etmiyor. Neredeyse kokusuz. m2 maliyetleride 1 dolar civarı.

emsel1970

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar seiko kullanan biri olarak baskısı güzel ama !
fire olayı cok yüksek sorunlu bir makina işin ortasıda boya kesiyo
hem boya yönünden firesi cok
hem malzeme yönünden çalıştığım yerde ikinci makina zaar 128 var o daha sorunsuz işi baskıya ver başında durmana gerek yok
seikonun başında dikilmen gerekiyo
alıcak olanlar iki kere düşünsün derim

sensei01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Seiko kafa

Seiko kafa makine kullanıcısıyım ama seikonun da kafa teknolojisi açısıdan kendi içinde 2-3 modeli var.
Kimi ithalatçı firmalar aynı makineyi orta model kafa ile daha ucuza verebilmekte.
Alacak olanların bu ayrıntıya dikkat etmesini öneririm.
Seikonun Çin ana distribütörü olan bir firmanın ürettiği makinelerden getiren bir ithalatçı firmadan makinemizi aldık. Kafalar seikonun üst model kafaları, bi tabiri var onun ama şimdi aklıma gelmedi.
Firma Ataline firması. Servis ve diğer çalışmalarımızda bir aksaklık olmadı 9 aydır. Ama araştırın, konuşun....

alcan

🌱Yeni Üye🌱
seıkoda 2 farklı kafa modeli var SPT 255 ve SPT 510 farkı 255 daha yavaş baskı veriyor SPT 510 daha hızlı fiyatlarıda nerdeyse yarı yarıya farkediyor dikkat etmeni tavsiye ederim

alcan

🌱Yeni Üye🌱
seıko makinede tavsiyem nitrojet 3206H modeli özellik itibariyle daha üstün piyasada bulunan seıko makinelerin çoğunda kontrol paneli yok bu makinede var incele internetten arattır bulursun bence kesinlikle seıko baskı kalitesi mükemmel

auctor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
challenger seiko tek kelimeyle harika herkese öneriyorum , araştırın emin olun tercihiniz challenger seiko olacak

omr.gurkan

🌱Yeni Üye🌱
seiko nun baskısı normalde iyidir zaten de hangi modeli ebat ne, alternatim markalar var aynı kalitede

outdoorreklam

🌱Yeni Üye🌱
olympos dijital baskı makinasını tavsiye ediyorum.Türkiye de üretiliyor.fiyatı uygun,kaliteli bir makina.bilgi isteyen özel mesaj göndersin.