Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

seiko ve spectra

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
arkadaşlar bu sıralar çok makine inceledim. konika kafa alma dediler. çok klait baskı yapabilirsin ama sorunu fazla olur dediler. seikoya yöneldim. bugün bir arkadaş seiko kafalar tıkanma yapar çok bakım ister gibi bitakım şeyler söyledi yine kafam alla kbullak oldu. pheaton amrka 320 lik seiko 6 kafa 6 renk makine alcaktım. ama şimdi yine başa döndüm. ankaranın bir ilçesindeyim. baskı yaptıgım makineyi koydugum alan çok geniş değil. ilçede olduum içinde öyle çok iş yok. bilboard falan oluyo. ama ne olursa olsun kaliteli baskı yapan bir makine istiyorum. bir mağazanın camına reklamı yaptıktan sonra müşterimin burası neden böyle neden şöyle demesini istemiyorum. sizce trojyet spectra nova 256 mı alsam yoksa pheaton 6kafa 6renk seiko kafa makine mi alsam. yardımcı olursanız çok sevinirim. çünkü kafam çok karışık.:sadsmile:

Benzer konular

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
4,5,6 aralıkta sign fuarı var.. Tüyapta.. 15 gün sonra

Xaar firmasının Seiko kafalarla aynı kalitede baskı yapan modelini tanıtacağız..

180 cm 4 adet Xaar 382 (35 picolitre) = 720dpi - 1440 dpi
320 cm 8 adet Xaar 382 (35 picolitre) = 720dpi - 1440 dpi

İki adet makine sunuma çıkaracağız...
istersen fuara gelip birde Xaar firmasının Baskı kalitesini görmeni tavsiye ederim...

Fuar bileti için İstanbul Reklam'ın web sitesinden yararlanabilirsin...

reklamci33

🌱Yeni Üye🌱
benim tavsiyem pheaton 3206s seiko kafa 6 renk ben kullanıyorum gayet güzel baskı kalitesi var.ayrıca operatörü hiç yormuyo.

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
fuar bileti geldi banba ancak fuara gelmem imkansız gibi görünüyor. seçim yogunlugu var elemanım askere gitti. suan babamla birlikte çalışıorum. bilboard vs baskılar araç giydirme hep ikimi yaptıgımız için yetişmek zor oluyor.suan xaar kafa kullanıorum ve asla tekrar kullanmak istemiyorum

orange

🌱Yeni Üye🌱
benim fikrimi bir reklamcı gözüyle troy jet spectra kafa almanı tavsiye ederim ben xaar kafa makinaları var ama ben gerçekten çok memnunum saygılar

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
arkadaşlar xaar kötü bir kafa değildir bizler hep 126 ve 128 modellerini gördümüz için böyle düşünüyoruzzz yeni çıkan 760 ve 1001 serisi ile xaar olayı aşmıştır 1001 in baskı hızı yaklasık saatte 1000 m2 eminim çok yakın zamanda bu kafalarda piyasaya girecektir

xaar 318 serisini merakla bekliyorum ama bu 1440 dpi sanki gerçek değil gibi ama buna gördükten sonra karar wermek en iyisidir birde bu sene bol bol görcemizi düşündüğüm uv makinelri merak ediyorum

hadi herkes fuara :D

ataline

🌱Yeni Üye🌱
sayın yetkili suan türkiyede en iyi seıkoda cihaz PHAETON SEIKO ATALINE REK URN SAN Satmış olduğu ürün sitede referanslar var hepsini ara herkes memnun

ataline

🌱Yeni Üye🌱
Phaeton seıko

SAYIN : Yetkıli phaeton turkıyede ve avrupada 1 . derecede 5 yıldız almış bir cihazdır bunu bizler avrupada ve amerikada fuarlarda sergiledik mükemmel bir cihaz sorunsuz ve kaliteli bildiğiniz şekilde ataline japon phaeton distrübütörüdür

acababunebababe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu makinelerin boardlari, driverlari, spindlelari, boyalari turkiye'de mi uretiliyor? yoksa sadece birlestirilmesi mi Turkiye'de yapilmakta? Bildigim kadariyla Eurotech marka makinelerde turkiye de uretiliyor bu baglamda. Bu konu da biraz bilgi verirseniz sevinirim.
Tamam milliyetci olmasina olalim ama ucuz makineler degil bunlar paramizi da cope atmayalim.

ysns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.2eteknoloji.com
bana kalırsa şu an phateon marka makine en iyi tercih olacaktır..
etrafımızda bir çok firmada var hem sorunsuz hem de kaliteli baskılar alıyorlar...

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
SAYIN : Yetkıli phaeton turkıyede ve avrupada 1 . derecede 5 yıldız almış bir cihazdır bunu bizler avrupada ve amerikada fuarlarda sergiledik mükemmel bir cihaz sorunsuz ve kaliteli bildiğiniz şekilde ataline japon phaeton distrübütörüdür

phaetonun baskısı güzel ama iyi bi makinemidir kötümü bi makinemidir kullanmadım için bilemem ama bildiğim şey JAPON malı değildir bildiğim kadarıyla ÜNİVERSAL DİGİTAL TECHNOLOGY tarafından üretilen ÇİN malı bi makinedir maksadım makineyi kötülemek değill doğru bilgiyi paylaşmaktır

seiko510

🌱Yeni Üye🌱
benim tavsiyem pheaton 3206s seiko kafa 6 renk ben kullanıyorum gayet güzel baskı kalitesi var.ayrıca operatörü hiç yormuyo.
öncelikle işlerinizde kolaylıklar diliyorum,seiko kafa 510nozzle,35picolitre,1440dpi,7,2cm kafa genişliği var,phaeton marka,dijifol reklama bakmanı öneririm.

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
pheaton çin malı bir makinadır. Makinanın alt yapısı infinty dir. Acaba Türkiyede kaç adet pheaton var? Benim bildiğim hiçbir büyük firmada yok. Bilen varmı?

ADK3434

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaş herkes burada bilerek veya bılmıyerek yorum yapıyor ama benım araştırmalarımda bu ud-3206s ve phaeton seıko makıne çok guzel bu cihazı araştır derım bilgilerim dahilinde

ADK3434

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar optımum reklam kendı firmasının reklamını yapıyor benım bildiğim sadece benım etrafımda cennet mahallesınde 8 tane fırma phaeton seıko kullanıyor adamlar türkiyede 150 adet cıhaz kurmuşlar ve hepsının referansları sıtelerınde var phaeton markasından alanlar hepsı memnun bunlar gercı babamın oğlu değil ama optumum reklam burada ayıp edıyor bızler kullanıcıyız sizler satıcısınız lütfen doğru olalım

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
arkadaşlar optımum reklam kendı firmasının reklamını yapıyor benım bildiğim sadece benım etrafımda cennet mahallesınde 8 tane fırma phaeton seıko kullanıyor adamlar türkiyede 150 adet cıhaz kurmuşlar ve hepsının referansları sıtelerınde var phaeton markasından alanlar hepsı memnun bunlar gercı babamın oğlu değil ama optumum reklam burada ayıp edıyor bızler kullanıcıyız sizler satıcısınız lütfen doğru olalım

Peki sen kimsin,
hangi firmasın kimin reklamını yapıyorsun?
açıklada bilelim.