Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sevgililer Günü afiş çalışmalarım(psdsinide veriyorum)

bycahit

🌱Yeni Üye🌱
buyrun yeni bitirdim psdler ektedir...
sevgilicocolatcs2.jpg

sevgilitrendpl4.jpg

uptowngirismw3.jpg

Link:Psdlerini İndir

Benzer konular

gökkuşağı09

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk çalışma çok kötü olmuş renkler falan biraz daha sade bi çalışma olabilrdi

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben psd sini vermenize bir anlam yükleyemedim?

bycahit

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar çok agresif yorumlar yapmışsınz
ben psd vererek paylaşım yapıyorum sizin şu yazılarınıza bi bakın...
beğenen alsın psdsini beğenmeyen. bakmasın bile
ayrıca grafikerler sitesine yeni üye oldum bilseydim böyle üyelerin olduğunu siteye girmezdim bile...

gökkuşağı09

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım öncelikle eleştirilere açık olman gerek ondan sonra çalışmanı koyabilirsin bu tür cvblar alman gayet normal

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmalar çok dağınık ve üzerinde bir hayli çalışılması gerekiyor. Sanırım afiş mantıgı ile çalışılmış ama çok fazla yazı olduğundan ne anlatmak istediği anlaşılmıyor. Çünkü bu kadar çok yazı okunma zorluğu çeker. Başarılar.

bycahit

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmalar çok dağınık ve üzerinde bir hayli çalışılması gerekiyor. Sanırım afiş mantıgı ile çalışılmış ama çok fazla yazı olduğundan ne anlatmak istediği anlaşılmıyor. Çünkü bu kadar çok yazı okunma zorluğu çeker. Başarılar.

ne anlatmak istediğinizi anlıyorum ama müşteri mönü veriyor ve bunu girmek zorunda kalıyorsun...müşeri herzaman haklıdır...
psdlerini verdimki yazıları değiştirip üzerlerinde oynaya bilesiniz...

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
ne anlatmak istediğinizi anlıyorum ama müşteri mönü veriyor ve bunu girmek zorunda kalıyorsun...müşeri herzaman haklıdır...
psdlerini verdimki yazıları değiştirip üzerlerinde oynaya bilesiniz...

Müşteri haklıdır derken sonuçta tasarımı siz yapıyorsunuz ama değil mi?
Hem sizin içinize sinen hemde müşterinin beğenebileceği tarzda çalışmalar çıkarabilirsiniz. Menü verdiyse tavsiyem daha sade bir zemin kullanıp yazıları daha ince ve el yazısı tarzı bir fontla yazıp uygulamanız. Sevgilerler günü ile ilgili bir çizimide bütün sayfayı kaplamıcak şekilde yerleştirip kullanabilirsiniz. PSD'leri de siz üzerinde çalışıp içinize sinen hali ile koyarsanız mutlaka işine yarayan birisi indirir. Başarılar.

darkwhiteman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım bu mesleği yapıyorsan her türlü eleştiriye açık olmalısın, biz grafikerler kendi meslektaşlarımızı acımasızca eleştiririz, bence kızmadan sakin bi sekilde yapılan iyi veya kötü yorumları dikkate al..

bycahit

🌱Yeni Üye🌱
peki siz haklısınız ben bundan sonra photoshpu bırakıyorum çünkü siz heralde adobe firmasında çalışan üst düzey birisizin özür dilerim kötü çizimler yaptığım için
bundan sonra bırakıyorum sizin gibi ustalar olduktan sonra bize gerek yok. teşekkür ederim
yaşım daha 16 ..ayrıca çalışma alanı o kadar ve yazılarda o kadarına sığıyor...

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
peki siz haklısınız ben bundan sonra photoshpu bırakıyorum çünkü siz heralde adobe firmasında çalışan üst düzey birisizin özür dilerim kötü çizimler yaptığım için
bundan sonra bırakıyorum sizin gibi ustalar olduktan sonra bize gerek yok. teşekkür ederim
yaşım daha 16 ..ayrıca çalışma alanı o kadar ve yazılarda o kadarına sığıyor...

Sizde hiç eleştirilmeye gelmiyorsunuz. Size insan gibi enine boyuna daha iyi nasıl yapabileceğinizi anlatıyorum. Siz bilirsiniz zaten böyle ilk eleştiride bırakma isteğiniz varsa zaten başından dönmeniz daha iyi. Kimseden kötü işler çıkardığınız için özür dilemeyin daha iyisini yapmak için uğraşın bence. Ayrıca Grafiker olmakla Adobe firmasında çalışmanın ilgisi yok. Başarılar arkadaşım.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yorumların hepsini kastedmiyorum zaten
birisi yazmış psdlerini neden verdiniz diye :sleepy:

O birisinin bir adı var irm.art...
ayrıca yaşa göre değil ortaya çıkan tasarıya göre yorum yapılıyor etik olanıda budur!

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
son sözü yukarıda yazdım...

Son sözünüzü saygıyla okudum.. Ancak ben başka bir konuya değinmnek istiyorum umarım cevap verirsiniz?

Diyelimki ben "COCOLAT" firmasının sahibiyim yada "cafe Trend" burda gördüm bu paylaşımı PSD de vermişsin oh ne güzel.. hadi burda anlamadım bişi, peki bir gün aynı benim tasarımımı başka bir yerde gördüm ne olacak.. Ne cevap vereceksin o zaman?
Ben paylaşım olsun diyemi koydum diyeceksin? adam sana ödeyeceği parayı paylaşım olsun diye bize dağıtsa güzel olurmu?

Bir mesleği yapıyor olmak sadece ürün çıkarmak ile bitmez.. Meslektaş saygısı, ticari bilgilendirme, yasal haklar, sunum gibi bilgileride bilmen ve uygulaman gerekir.

Sen iyiniyetinle paylaşmışsın dediğin gibi beğenen alır kullanır beğenmeyen bırakır.. Ama senin pozisyonun?

sepultura6

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşım nasıl çalışma bu hiç bi estetik yok

sansiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hanece.com
ellerine sağlık..
ilk çok karışık ışık oyunları fazla gelmiş en azından kedileri sarı renk yerine daha sıcak bir renkle kullanabilirdin diye düşünüyorum ;)