Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Su Altı Şehri Tasarımım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
n10452991571918924777zj1.jpg

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Hoş bir manipulasyon çalışması... Ancak ufak hatalar var. en soldaki binanın üzerinde ve büyük binanın önündeki bayrakların olması gereken yerde aşırı deformasyon yapmışsın göze batıyorlar..

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hoş bir manipulasyon çalışması... Ancak ufak hatalar var. en soldaki binanın üzerinde ve büyük binanın önündeki bayrakların olması gereken yerde aşırı deformasyon yapmışsın göze batıyorlar..
manipulasyon çalışmalarında bazı minik ama çok minik ayrıntılara dikkat etmem
önemli olan benim için köklü değişiklik ve profesyonelliktir...
Yorumun için teşekkürler

mum_alevi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Nasıl yaptığınıda açıklasaydın iyi olurdu... Eline sağlık.:)

bekchur

🌱Yeni Üye🌱
hoş bir çalışma ellerine sağlık

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
manipulasyon çalışmalarında bazı minik ama çok minik ayrıntılara dikkat etmem
önemli olan benim için köklü değişiklik ve profesyonelliktir...
Yorumun için teşekkürler

Köklü değişiklik ve profesyonellik kazanmak istiyorsan en azından aynı kulvarda yeraldığın kişileri bir şekilde kulağına küpe yapmalısın ki bu en basitinden profesyonnelik için adım olsun..Ayrıca tonlama bu işte hatalı..Hue, level yaptıktan sonra başka bir makinada tekrar gözden geçir..(seninkisi hatalı deme)..
Kolay gelsin..

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Köklü değişiklik ve profesyonellik kazanmak istiyorsan en azından aynı kulvarda yeraldığın kişileri bir şekilde kulağına küpe yapmalısın ki bu en basitinden profesyonnelik için adım olsun..Ayrıca tonlama bu işte hatalı..Hue, level yaptıktan sonra başka bir makinada tekrar gözden geçir..(seninkisi hatalı deme)..
Kolay gelsin..
creedwar ben zaten profesyonelliğimi kazanmışım, şu anda köklü şirketlere tasarım ve uygulama yapıyorum bu forum sitesine gönderdiğim çalışmalar sadece zevk amaçlı yaptığım işler...
Şirketlere yaptığım çalışmalara müdürler ve şeler tas-rafından onaylanıyor onun için çalışmalarımda hiç kimsenin tavsiye ve telkinlerini kabul etmiyorum...
Teşekkürler.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
creedwar ben zaten profesyonelliğimi kazanmışım, şu anda köklü şirketlere tasarım ve uygulama yapıyorum bu forum sitesine gönderdiğim çalışmalar sadece zevk amaçlı yaptığım işler...
Şirketlere yaptığım çalışmalara müdürler ve şeler tas-rafından onaylanıyor onun için çalışmalarımda hiç kimsenin tavsiye ve telkinlerini kabul etmiyorum...
Teşekkürler.

Tasarımlarınızın birileri tarafından onaylanıyor olması sizi ne kadar profesyonel yapar tartışılır ama çok geniş bir platformda duruyorsanız, umarım tavsiye ve telkin amaçlı yazıları mazur görürsünüz..
Zevk amaçlı yapılmış işlerinizde, zevkinizi geliştirmek için basılı ve yayınlanmış görselleri takip edin..
Esenlikler dilerim.

superberdus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkürler.

Her kimsin bilmiyorum güzel kardeşim ama beni çok güldürdün, Allahta seni güldürsün:)) "profesyonelliğimi kazanmışım" baksen:) Demek köklü şirketlere tasarım yapıyorsun, seni bi tanıyabilir miyiz? Çıkartamadıkdaaa:)

Şaka bir tarafada yaptığın çalışmaya bakıyorum berbat ötesi birşey. Hatta çalışma yabancı bir sitede tutorial gördüm diyen bir arkadaşda çıktı, görürse link verir herhalde. Profesyonel olmak istiyorsan böyle su şehri yaratayım yok efendim uzay mekiğiimi yaratayım yok efendim turkcellin tavuğunu yaratayım vs vs. Bunları yap o zaman profesyonel olursun. Video ders hazırlayacam yakın zamanda, ilk fırsat bulduğum anda. Oradan bakıp izlersin biraz.

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarımlarınızın birileri tarafından onaylanıyor olması sizi ne kadar profesyonel yapar tartışılır ama çok geniş bir platformda duruyorsanız, umarım tavsiye ve telkin amaçlı yazıları mazur görürsünüz..
Zevk amaçlı yapılmış işlerinizde, zevkinizi geliştirmek için basılı ve yayınlanmış görselleri takip edin..
Esenlikler dilerim.
Teşekkürlerimi sunarım
Ben 4 yıldır geniş bir kitle içersinde tasarımlarını yayınlıyorum bu siteye sadece 8 aydır üyeyim... ve sorarım size bir tasarımcının çalışmalarına dubai, italya ve ABD'den yorum geliyorsa ve bu tasarımcının çalışmaları yurdışına açılmışsa ne denir??? Ben her zaman Tanrıya teşekkür ederim beni normal üzeri seviyeye getirdiği için. Başarılar dilerim...

Her kimsin bilmiyorum güzel kardeşim ama beni çok güldürdün, Allahta seni güldürsün:)) "profesyonelliğimi kazanmışım" baksen:) Demek köklü şirketlere tasarım yapıyorsun, seni bi tanıyabilir miyiz? Çıkartamadıkdaaa:)

Şaka bir tarafada yaptığın çalışmaya bakıyorum berbat ötesi birşey. Hatta çalışma yabancı bir sitede tutorial gördüm diyen bir arkadaşda çıktı, görürse link verir herhalde. Profesyonel olmak istiyorsan böyle su şehri yaratayım yok efendim uzay mekiğiimi yaratayım yok efendim turkcellin tavuğunu yaratayım vs vs. Bunları yap o zaman profesyonel olursun. Video ders hazırlayacam yakın zamanda, ilk fırsat bulduğum anda. Oradan bakıp izlersin biraz.

superberdus bence hiç süper değilsin kahkahalardan yerlere düşecektim, benim çalışmalarıma bu yorumlarda bulunuyorsan bence sen dünyanın en iyilerindensin ama bence öylede değilsin hee bu arada sen video ders hazırlayacaktın değilmi ben şu anda son hazırlıklarını tamamladığım video photoshop dersleri CD sini piyasaya sürünce sana haber veririm daha fazla bilgi sahibi olursun...
(ve kültür kendini belli eder konuşma ve telkin stiliyle bile)
bence ayraç içersindeki cümleden bir şeyler çıkar sevgili dost :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅

superberdus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşım sen şaka mısın, gerçek misin? Buyrun arkadaşlar, ebdesign-ın gönderdiği bu olağanüstü çalışma. Bak senin için action birşey hazırlıyacam. En geç akşam saat 20 sularında eklerim siteye. Herhangi bir alıntı olmadan sıfırdan birşey yapacam sana, ayrıntılarınıda gösterecem. Kursu yenimi bitirdin?
hatemo287lu.jpg

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ha ha dostum sen modelmisin yoksa yenimi giriyorsun ya
benim moralimi bozmak için bu siteye yeni elemanlarmı geldi
yoksa dünün çocuklarıyla yarıştırmamı yapıyoruz
arkadaşım sana rica ediyorum yazma
amaa
eğer kocaelideysen ya da gelirsen gel yanıma
bi göreyim senin çalışma sistemini
ne işsin nasıl bir siparişsin
ama sana rica ediyorum benim açtığım konulara yazma
burada özgürce yazamıyorum bazı kelimelerim kısıtlanıyor

hımm gerçektenmi
önce bana yazan arkadaşlara kuralları okutturun
asabi olan insanlara nasıl yazılması hakkında bilgi verin arkadaşlara
ama böyle gidese sayın irm.art
ben bu forumdan ayrılcam
çünkü söylenilenler ya yanlış anlaşılıyor ya da bana milletin garezi var

superberdus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hımm gerçektenmi
önce bana yazan arkadaşlara kuralları okutturun
asabi olan insanlara nasıl yazılması hakkında bilgi verin arkadaşlara
ama böyle gidese sayın irm.art
ben bu forumdan ayrılcam
çünkü söylenilenler ya yanlış anlaşılıyor ya da bana milletin garezi var

Hayırdır ebdesign, sana yakışıyormu hiç magandalık? Özgürce yazamıyorum diyorsun. Burda tartışıyoruz, birşeylere kesinlik getirmeye çalışıyoruz. Biraz sabır. Daha 8e çok var. 20:30 da olabilir.

Çalışma biraz uzayacak. Bilgisayar render almakla meşgül. 2 saat kadar gecikebilir.

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla sevgili dostum herşeyden önce benim iyi kalpli bir insan olduğumun farkına var onu söyleyim ama bazı şeyler ne yazık ki yanlış anlaşılıyor...
ama senin söylediğin şeyleri saygıyla karşılarım çünkü ben kibar bir insanım bundan sonrada yanlış anlaşılmaların olmayacağına eminim
başarılar diliyorum

superberdus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Son rötuşları atıyorum çalışmaya. Yarım saate kadar yükleyecem. Sana garezim yok, kimseyede yok. Kızdığım noktayı birazdan yazıcam. Yalnız şunu bitirmem lazım bu arada sayende bir potfolyo daha oldu. Teşekkür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...