Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sXe firmasına logo çalışmam

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
sXe firmasi oyunlarda hile kullanılmasını önleyen yazılımları yazan bir firma. Logoyu bahsettıgım fırmanın logosunu begenmedıgım ıcın olesıne yaptım.

Yorumlar için tesekkurler.

sxepy6.jpg

alobar-pan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel görünüyor. fakat;
- e harfinin duruşu sanki düzeni bozuyor
- logo biliyorsunuz vektör olmalı. bu arka plandaki fışkıran sıvıları siz mi yaptınız yoksa hazır mı? logoda hazır bir obje kullanılmamalı bence. yok eğer ben yaptım derseniz valla sabrınıza hayran kaldım.
- yine de bir logoda bu kadar karmaşık şekiller kullanılmalı mı emin olamadım.

ALe..!

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sXe yazısında başka puntolar denersen daha iyi bi çalışma olabilir..
qayeT qüzeL ama

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
brush veya hıcbır hazır obje kullanılmamıştır. elle cızım zaten daha sonra renklendırme yapılmıştır. punto olayını denıcem. harflerın durusu bıraz genclere yonelık oldugundan duzensız gorunebılır ozellıkle yaptım o tarz. yorumlar ıcın tekrar tesekkurler.

gordian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
brush veya hıcbır hazır obje kullanılmamıştır. elle cızım zaten daha sonra renklendırme yapılmıştır. punto olayını denıcem. harflerın durusu bıraz genclere yonelık oldugundan duzensız gorunebılır ozellıkle yaptım o tarz. yorumlar ıcın tekrar tesekkurler.

hazır hiç bir obje kullanılmamış diyorsun. logonun etrafındaki o kılcal damarları nasıl oluşturdun yani vektörel çizimmi nedir o çok merak ettim.

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
logic lapazz grafiktabletle ile cızılmıstım. daha sonrasında photoshop cs2 de renklendırılmıs ve emboos verilmistir vb. işlemler. ben brush psye basladıgım 2. ayda kullanmayı cok nadıre ındırdım onlarda web sıte tasarımlarında kullanıyorum. cunku yaratıcılıgı korerten etmenler olarak goruyorum ben. ben once karalama yapıyorum daha sonrasında karaladıgım sekılden logoyu olusturucak seylerı kullanarak hem hayal gucu gelıstırıyorum hemde eglenıyorum :)