Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tasarımcı logo

hamlet1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kendime kullanmak için yaptığım logom yorumlarınıza

tasarmclogovo7.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
2:cool: Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.

Forum Kuralları

hamlet1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2:cool: Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.

Forum Kuralları

ben başlığı düzeltemiyorum size zahmet nasıl uygun oluyorsa yazarsanız sevinirim kolay gelsin :angel::angel: bari bide logo hakkında yorum yapında daha güzel olsun

mac_ist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.matbaa.org
Ben neden yazıyı üstte kullandığınızı merak ettim. Farklı formlar deneme imkanınız oldu mu? Zeminle açık ton bir renk uyumu daha sağlıklı olabilir kanaatindeyim. Örnek vermek gerekirse; mat tonlar daha yumuşak bir etki bırakır...

hamlet1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben neden yazıyı üstte kullandığınızı merak ettim. Farklı formlar deneme imkanınız oldu mu? Zeminle açık ton bir renk uyumu daha sağlıklı olabilir kanaatindeyim. Örnek vermek gerekirse; mat tonlar daha yumuşak bir etki bırakır...

yazıyı üstte kullanma sebebim aslında büyük olsa görürdünüz ama küçük koymuşum orda ki çocuk yazıyı taşıyor elleriyle tutuyor zemini öylesine kullandım yani beyaz bir sayfaya koymak yerine siyaha koydum

mac_ist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.matbaa.org
yazıyı üstte kullanma sebebim aslında büyük olsa görürdünüz ama küçük koymuşum orda ki çocuk yazıyı taşıyor elleriyle tutuyor zemini öylesine kullandım yani beyaz bir sayfaya koymak yerine siyaha koydum

Alternatif tasarımlarınızı görmek dileğiyle. Başarılar...

Layer_17

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok basit görünüyo renk seçimindede sorunlar var biraz daha çalış derim güzel şeyler yapacağın kesin

gordian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nerde kullanacaksın bunu çok merak ettim:smile:

alobar-pan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkler konusunda diğer arkadaşlara katılıyorum. siyah üzerine renkler biraz daha açık olmalıydı ama bunun dışında bence sevimli ve amacına da ulaşan bi kartvizit örneği.

ah pardon logoymuş. hmm ben logoya benzetemedim pek.

filipiti

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben çok beğendim en azından farklı ve komik gözüküyor.genel anlamda ise renklerde bir değişiklik olabilirdi siyah arka plan üstüne beyaz daha hoş olurdu diye düşünüyorum.
başarılar dilerim....

AğarAbi

🌱Yeni Üye🌱
ßen yeniyim Bro Ama cok sadece ve Basit bir calısma sadece font a efect ve resmı koymakdan ibaret bile denılebılır genede EMEGE SAYGI...