Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

teknik destek lazım

ersin68

🌱Yeni Üye🌱
makinem kapalı konumda boya akıtıyor neden yapar yardımcı olabilirmisainiz

Benzer konular

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
Arkadaşım muhtemelen kafa kartında sorun var veya kafalardan birisinde sorunda olabilir ama makinam kapalıyken diyorsun muhtemelen tahliye tankında sıkıntı olmuştur makinanın markası modeli ve kafa yapısı nedir yazarsan daha net bilgi veririm

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
mutoh toucan spectra 256

Negatif sistemde manyetik valf (24V DC mavi ufak parça makine arkasında negatif hava üreten pompanın solunda ) açık kalıyordur .. bu yüzden sub tank içindeki boya akmaya başlar...

Saatcioğlundan Gürsel beyle görüşürsen sorunuzu halledecektir..

Erkan DERYA ®
İstanbul Reklam Teknik Servis Md.

Sevgiler Saygılar
Hayırlı Bayramlar..

snowman

🌱Yeni Üye🌱
sp 300 roland makına baskı yaparken her rengı sıyah olarak basmaya basladı temızledım tekrar aynı hatayı yaptı bende kartusları cıkardım menuden remove ınk dıye bır yere gırdım.ilk açılışta not ınk dıye bısey cıkıyor ardından system ınk dıye bısey cıkıyor eco sol 4 color veya eco sol max 4 color dıye bıseyı secmemeı ıstıyor.ardından fıllıng ınk yazıyor ve oyle kalıyor neden olabılır?

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
roland larda boya tanımlama vardır. sistemde seçtigin boyaya göre versada otomatik boya profili yükler. herhangi birini seç. makineden clening yerine fazla boya çekiceksen pompa girişlerinden şringa ile çekersen daha kesin çözüm alırsın.

silvershark2

🌱Yeni Üye🌱
iyi günler dıgıtal baskı makınesinden anlayan tamırcı arıyorum yardımcı olursanız sevınırım tel 0 532 620 45 05

teknik servis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sana teknk servıs verebılırım sorununu gıderebılırım ..özelden msj atman yeterlı

kazanci

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar

benim sorunum infinity 3.20 lik bir makinem var daha yeni aldım ama makineyi açtığımda ayakları sürekli dönüyor ve taktığım işi geriye atıyor makinenin ekranı normal online yazıyor lütfen bana yardımcı olun çok acil

kryinfiniti

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.infiniti.gen.tr
dıram motorunun dibinde bir filim var o filim sensoru görmediğinde makinayı acar açmaz suretli bir biçimde soner sonunuz bu olabilir