Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Topluluk için yaptığım Takvim çalısması

dennisco

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yuophs0.jpg

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

Benzer konular

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
takvim bu haliylede çok hoş duruyor yalnız bunun odasında bir afiş olarakta kullanmak isteyen gencler için resimlerde odtülü arkadaşların yanı sıra takım oyuncularınada ver verebilirsin hem odasına asacak arkadaşlar için daha ilgi çekici olurr..ben bjk li değilim ama takım oyuncularınında olduğu bir takvimi asmak tanımadığım arkadaşların bulunduğu bir takvimi asmaktan daha ilgi çekici gelebirdi..takım oyularının yanı sıra taraftar olarak yine kendi resimlerinizede yer verebilirsiniz. diyorum ben...orda yaşlı iki insan gördüm alnından öpen o sevgiyi anlatıyor galiba ama sana ki bu takvim için uygun bi resim değil gibi geldi bana tabi son karar sizin yine ..elinize ve düşünme gücünüze sağlık:peace1:

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
birde arkadaşım odtülükartallar yazısında ottülü ve kartallar yazısını biraz ayırsan okumak o kadarda zor olmayacak ...

dennisco

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle eleştirilerin için teşekkür ediyorum.Fotoğraflar topluluğun kendi seçimi oldu.Bu konuda konuştuk ama çeşitli sebepler sunarak beni ikna ettiler..: ) ODTÜLÜKARTALLAR yazısı içinse şunu belirteyim.Topluluk ismi markalaşmış.Yazının fontundan 3 e 4 punto ayarına kadar herşey sabitleşmiş..O kadarda kafa karıştırıcı değil aslında ?

wish

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence harika bi çalışama eline saglık süpersin.