Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

uğur inşaat logotype

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
logoseu7.jpg

1. endüstriyel yapılar için, 2. toplu konutlar için, 3. lüx konutlar için

Benzer konular

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Görseller çok küçük tam net görünmüyor arkadaşım.
Nerde kullanıcaksın ? platformuna göre sıkıntı yaratabilir. Web te kulanıcaksan sorun yok. Hoş görünüyor. Ancak baskı da sorun yaratır.Eline sağlık.

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
Görseller çok küçük tam net görünmüyor arkadaşım.
Nerde kullanıcaksın ? platformuna göre sıkıntı yaratabilir. Web te kulanıcaksan sorun yok. Hoş görünüyor. Ancak baskı da sorun yaratır.Eline sağlık.

çalışma vektörel, uygulamaya göre büyütmek problem olmaz. net biraz sıkıntılıydı küçük yükledim düzelteyim. iyi çalışmalar

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Büyüklük küçüklük olarak kast etmemiştim arkadaşım.
Kullandıgın efekler baskıda sıkıntı yaratabilir . kolay gelsin.

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
Büyüklük küçüklük olarak kast etmemiştim arkadaşım.
Kullandıgın efekler baskıda sıkıntı yaratabilir . kolay gelsin.

kusura bakma ama anlayamadım. çalışmada efekt yok sadece degrade var. yanlış yaptığım birşey varsa anlatırsan sevinirim. iyi çalışmalar.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet gradient ile renk geçişleri baskılarda sıkıntı yaratabiliyor arkadasım.Tek renk (geçişsiz) kullanabilirsen en küçük ebatta bile baskıda sıkıntı yaşamassın. Ben gradient (Degrade ) taraftarı değilim özellikle logolarda.Tabi şahsi görüşümdür.

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet gradient ile renk geçişleri baskılarda sıkıntı yaratabiliyor arkadasım.Tek renk (geçişsiz) kullanabilirsen en küçük ebatta bile baskıda sıkıntı yaşamassın. Ben gradient (Degrade ) taraftarı değilim özellikle logolarda.Tabi şahsi görüşümdür.

Sana katılmamak için bu işi bilmiyor olmak gerekir.

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
arka planı düz olan levhadan o ortasındaki içe gömülme nasıl oluo onu anlamadım :) ışıklandırma hatası var

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟

ilgin için teşekkürler, firma kurumsalı iki renk pantone olarak hazırlandı. degrade iki renk pantone ve extra siyah ile basılacak; küçük ebatlı kartvizit, antetli, zarf vs. gibi dökümanlar.

arka planı düz olan levhadan o ortasındaki içe gömülme nasıl oluo onu anlamadım :) ışıklandırma hatası var

ben pencere üzerinden yola çıkmıştım logoyu hazırlarken. düz bir pencereden ziyade derinliği olsun ve gökyüzüne, yukarılara doğru bir bakışı ifade etmeye çalıştım. firma yazısına aynı derinliği verdiğimde okunma problemi oluyor ki inşaat gibi güven temalı sektörlerde daha düz durağan karakterler kullanılmalı.

yorumlarınız için teşekkürler. firma kurumsalı okey aşamasında değişikleri paylaşırım. iyi çalışmalar.