Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ugur inşaat sayfa çalışması

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
evrecopyhy3.jpg

halen çalışılmakta olan kataloğun ara sunuş sayfası

Benzer konular

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Yapılan "doğaya saygılıyız" vurgusu hoş ama ölçü açısından biraz fazla buldum.Akılda bıraktığı intiba açısından biraz daha reel olabilir diye düşünüyorum.
"Çocuklarımıza tertemiz bir dünya..." "Bu ülke hepimizin!" gibi bir cümleler inşaat sektörü için gereğinden fazla "iyi niyetli" cümleler sanırım.
Özetlemek gerekirse "doğa içerisinde bir ev bir yaşam" vb. bir vurgu yapmak gibi bir düşünceniz varsa (ki doğru bir nokta) bunu insanlara sunarken onlara nerede oturacaklarını, nerede yaşayacaklarını, hangi koşullar içerdiğinde bulunacaklarını da göstermeniz gerekecektir.
İyi çalışmalar.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Greenpeace afişi gibi duruyor arkadaşım güzel hoş ama fazla sade bir inşaat firması için.
Logo kısmını daha önce belirtmiştim .Bu çalışmanın sayfası ebatları katalog kapagı icin gibi duruyor ?
Bir aile bahçede mutlu bir şekilde oynarken , yada piknik havasında mutlu bir aile portresi gibi görseller tercih edebilirsin bu sloganlar icin ideal olur . Bir eksiklik havası veriyor vede belirsizlik. Müşteri hayal kurmaktan ziyade soyut birseyler görmek ister. Doğaya bakıp dağ evi yada Budoğaya dokunmayacağız ağaçlar kesilmeyecek inşaat yapmıyoruz havası veriyor. Üzgünüm tasarım hoş ve sade ama inşaat firması için çok abartılı bence.Eline sağlık. Değişiklikler sonrasında tekrar görmek isteriz.

s_ser

🌱Yeni Üye🌱
İnşaatı andıran bir şey göremedim.Doğaya saygıyı vurgulamak istemişsiniz ama bence bu vurguyu başka şekilde yapmalısınız.Çok basit görünüyor.Ev içerisimnde samimi bir aile fotoğrafı kullanılabilirdi.Ama çalışma sadece fotoğraftan ibaret olunca pek bişey ifade etmeyebiliyor.Biraz daha çalışmanızı tavsiye ederim..

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışma kataloğun içerisinde çevreye duyarlılığı ifade eden özgün bir sayfa. endüstriyel yapılar, toplu konutlar, lüks konutlar, ar-ge, proje danışmanlığı, kalite ve hizmet yönetimi gibi bölümlerin içinde sadece tek bir sayfa. kalite ve hizmet yönetimiyle bütünleşik olmasını düşünüyorum şu an. bahsettiğiniz vurguları diğer bölümlerde uyguladım. diğer sayfalarıda eklesem iyi olacak :)
yorumlarınız için teşekkürler. iyi çalışmalar